Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1251269929
REGON: 015518722
KRS: 0000175527
Rok założenia:
2003
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biura rachunkowe, BUR Doradztwo Podatkowe Sp.z o.o., Zielonka Mieszczące się w Zielonce, na terenie województwa mazowieckiego Biuro Rachunkowe BUR, działa na rynku już od 1992 roku. Zaowocowało to zdobyciem sporego doświadczenia oraz świadczeniem coraz to lepszych usług księgowych. Przede wszystkim zapewniamy pełną obsługę księgową firm, ale także osób indywidualnych. Staramy się nie zawieść Klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Usługi biura rachunkowego BUR polegają na pełnej obsłudze firm w zakresie rozliczeń księgowych oraz doradztwa podatkowego czy spraw kadrowo-płacowych. Posiadamy spore doświadczenie w branży, a co za tym idzie wysokie kwalifikacje. Nieustannie staramy się zwiększyć naszą efektywność oraz być nieocenionym wsparciem dla Klientów.

Co znajduje się w ofercie biura rachunkowego BUR?

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wieloma usługami związanymi z księgowością oraz doradztwem podatkowym. Przede wszystkim zajmujemy się prowadzeniem rachunkowości wszystkich rodzajów ewidencji, kontrolujemy i weryfikujemy księgi podatkowe, przeprowadzamy rozliczenia z pracownikami oraz kontrahentami, jak i sprawujemy stały nadzór nad prowadzoną dokumentacją. Naszym głównym celem jest zagwarantowanie Państwu zgodności podejmowanych działań podatkowym z obowiązującymi przepisami. Umożliwiamy także zminimalizowanie obciążeń podatkowych oraz zapewniamy oszczędność czasu.

Co czyni biuro BUR skutecznym?

Jesteśmy niesamowicie skuteczni między innymi dzięki sporemu doświadczeniu w branży. Działamy od wielu lat, w czasie których zdecydowanie nie próżnowaliśmy. Studiowaliśmy wszelkie obowiązujące przepisy prawne i badaliśmy rynek, by jak najbardziej zwiększyć własną efektywność. Wszyscy zatrudnieni w biurze pracownicy działają w branży od wielu lat, a najnowsze i najbardziej aktualne oprogramowanie zapewnia nam jeszcze większą skuteczność w realizacji zleceń oraz poufność danych naszych Klientów.

Co stanowi uzupełnienie oferty firmy BUR?

Uzupełnieniem naszej oferty są wszelkiego rodzaju usługi doradztwa podatkowego oraz obsługi kadrowo-płacowej. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem pełnej księgowości, prowadzimy rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS-em oraz doradzamy w zakresie przepisów prawa pracy czy ubezpieczeń społecznych. Udzielimy Państwu także porad i informacji odnośnie wszelkich niezrozumiałych spraw w zakresie podatków. Pomagamy również wybrać najlepszą formę opodatkowania dla danej działalności i sporządzamy rozliczenia podatkowe. Klientów reprezentujemy przed urzędami skarbowymi.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z biurem BUR oraz do odwiedzenia strony internetowej w celu uzyskania większej ilości informacji. Zachęcamy do podjęcia współpracy.

Artykuły

Pomoc w rozliczaniu podatków majątkowych w kancelarii podatkowej BUR Doradztwo Podatkowe
Pomoc w rozliczaniu podatków majątkowych w kancelarii podatkowej BUR Doradztwo Podatkowe
Właściwe księgowanie podatków majątkowych, a w tym od nieruchomości, to część prowadzenia firmy. Uzyskaj pomoc w kancelarii podatkowa BUR Doradztwo Podatkowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt BUR Doradztwo Podatkowe Sp.z o.o.

BUR Doradztwo Podatkowe Sp.z o.o., Zielonka

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie BUR Doradztwo Podatkowe Sp.z o.o.