Regeneracja automatycznych i manualnych skrzyń biegów
Regeneracja automatycznych i manualnych skrzyń biegów, Bulsa - Serwis Automatycznych i Manualnych Skrzyń Biegów, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8992562922

O firmie

Bulsa Skrzynie Biegów to firma z Wrocławia. Została założona w latach 90. XX wieku. Zajmuje się naprawą skrzyń biegów montowanych w różnych pojazdach mechanicznych. Właścicielem zakładu jest Mariusz Bulsa.


Oferta

Skrzynie biegów to mechanizmy montowane w każdym pojeździe. Od ich sprawności zależy płynna jazda i stan silnika, dlatego naprawę wszelkich uszkodzeń należy powierzać doświadczonym mechanikom z Bulsa Skrzynie Biegów. W zakładzie wyposażonym w urządzenia diagnostyczne i sprzęt do regeneracji podzespołów prowadzone są takie usługi jak;
  • naprawa skrzyń biegów w samochodach osobowych,
  • naprawa skrzyń biegów w samochodach terenowych,
  • naprawa skrzyń biegów w samochodach dostawczych.
W warsztacie m.in. naprawiane są samochody VW, Toyota, Opel, Ford, Hyundai, Audi, Fiat, BMW, Citroen i Honda.

Serwisowi poddawane są zarówno skrzynie manualne, jak i automatyczne. Mechanicy demontują mechanizmy, wymieniają uszkodzone elementy albo poddają je regeneracji. Następnie składają działające skrzynie biegów w całość. Efekty napraw objęte są w przypadku rozwiązań manualnych 6-miesiączną gwarancja, a w przypadku automatycznych roczną.

Części do skrzyń biegów, a także całe skrzynie biegów firma skupuje oraz sprzedaje w atrakcyjnych cenach. Dostępne podzespoły to łożyska, uszczelnienia i simmeringi, uszczelnienia, koła zębate, a także wodziki, przesuwki, wałki i synchronizatory.

Poza serwisem skrzyń biegów w zakładzie poddawane są regeneracji układy wspomagania kierownicy i pompy do wspomagań kierowniczych.

Więcej informacji o działalności firmy Bulsa Skrzynie Biegów znajduje się na stronie internetowej. Z pytaniami dotyczącymi oferty można zadzwonić albo napisać e-maila.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Bulsa - Serwis Automatycznych i Manualnych Skrzyń Biegów

Bulsa - Serwis Automatycznych i Manualnych Skrzyń Biegów, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Bulsa - Serwis Automatycznych i Manualnych Skrzyń Biegów


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.