Zarządzanie budynkami mieszkalnymi
Zarządzanie budynkami mieszkalnymi, Budowlani. Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:00
Wt.
07:30 - 15:00
Śr.
07:30 - 15:00
Cz.
07:30 - 15:00
Pt.
07:30 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5840357014
REGON: 000483895
KRS: 0000134770
Rok założenia:
1958

O firmie

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani znajduje się w Gdańsku Oliwie. Powstała w 1961 roku i niezmiennie zarządza terenem zamieszkanym przez ponad 5 tys. osób. Jej tereny położone są blisko granicy z Sopotem, niedaleko kompleksów leśnych, co sprawia, że teren osiedla jest dobrym miejscem do wypoczynku.

Oferta

Celem, który przyświeca władzom spółdzielni Budowlani je optymalne zagospodarowanie terenu i kompleksowe zarządzanie położonymi na nim budynkami. W zasobach spółdzielni znajdują się 43 budynki mieszkalne i ponad 2700 mieszkań. Pomimo tak rozbudowanej wspólnoty Budowlani skutecznie dbają o zamieszkujących ten obszar mieszkańców. Stan techniczny bloków jest idealny, a inwestycje w ocieplenia i modernizacje sieci przesyłowych zmniejszyły koszty ogrzewania. Spółdzielnia dba też oczywiście o sprawność wind i czystość w budynkach oraz ich otoczeniu. Inne zadania, które są wykonywane przez podległe zarządowi podmioty to:
  • obsługa finansowa
  • obsługa księgowa
  • czynności administracyjne
  • pobieranie opłat czynszowych
Zarządca nieruchomości dba też o działalność społeczną, kulturalną i oświatową. W tym celu prowadzony jest osiedlowy klub kultury.

Mieszkańcy osiedla mają również dostęp do usług i sklepów, a to za pośrednictwem przedsiębiorców działających na terenie spółdzielni. Administracja ma w swoich zasobach lokale użytkowe, które wynajmuje po atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji związanych ze spółdzielnią Budowlani znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawach administracyjnych można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.

Artykuły

Prace spółdzielni w okresie zimowym
Prace spółdzielni w okresie zimowym
Okres zimowy dostarcza pracownikom spółdzielni wielu nowych obowiązków. Dla poprawy komfortu i życia lokatorów ważna jest ich konsekwentna realizacja

Wideo

Kontakt

Kontakt Budowlani. Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

Budowlani. Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gdańsk

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Budowlani. Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jacek
Jacek
5.0
28.05.2019
Spółdzielnia działa na rzecz podnoszenia komfortu mieszkańców. Widać to po remontach elewacji i klatek schodowych.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
26.03.2019
Cieszę się, że mieszkam w bloku zarządzanym przez Budowlanych. Trzeba przyznać, że budynki i teren koło nich są zawsze czyste.