Budowa budynków wielorodzinnych i remonty
Budowa budynków wielorodzinnych i remonty, Budopap Sp. z o.o, Krapkowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7560004942
REGON: 004503583
KRS: 0000116543
Rok założenia:
1989

O firmie

Prężnie rozwijająca się firma Budopap mieści się w Krapkowicach, na terenie województwa opolskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1989 roku, w związku z czym posiadamy bogate doświadczenie w zakresie budownictwa przemysłowego, usługowego i mieszkaniowego.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy tytuł i certyfikat programu Przedsiębiorstwo Fair Play. Ponadto od 10 lat posiadamy certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie, a od 6 lat certyfikat Rzetelna Firma. Nasza firma została doceniona także licznymi wyróżnieniami, wśród których możemy wymienić m.in.: Geparda Biznesu, Gazelę Biznesu, Diament Forbsa, Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług budowlanych. Wykonujemy obiekty nowe pod klucz, ale także adaptacje, modernizacje, rozbudowy i remonty już istniejących budynków i budowli. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia tego typu działalności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy naszym klientom m.in. wykonawstwo robót remontowo-budowlanych i montażowych, w tym roboty murarskie i tynkarskie. Wykonujemy również konstrukcje żelbetonowe obejmujące fundamenty, stropy, schody, kanały, rampy, pochylnie oraz zbiorniki. Realizujemy też docieplenia budynków i pomieszczeń.

Ponadto wykonujemy roboty malarskie i wykończeniowe. Malujemy pomieszczenia, tapetujemy, kładziemy płytki i panele zarówno podłogowe, jak i ścienne. Montujemy ogrodzenia. Świadczymy usługi obejmujące roboty blacharskie i dekarskie. Zajmujemy się robotami ziemnymi, kanalizacyjnymi oraz drenarskimi. Budujemy chodniki, a także drogi placów.

Dodatkowo prowadzimy wynajem sprzętu budowlanego i transportowego: koparek, ładowarek, dźwigów, wywrotek lub betonomieszarek. Uzupełnieniem oferty jest prowadzenie produkcji oraz dostarczenie betonu na plac budowy.

Zapraszamy do podjęcia współpracy i skorzystania z usług przedsiębiorstwa Budopap.

Kontakt

Kontakt Budopap Sp. z o.o

Budopap Sp. z o.o, Krapkowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Budopap Sp. z o.o