Usługi rachunkowe - pomoc specjalistów
Usługi rachunkowe - pomoc specjalistów, Budmeb Biuro Rachunkowe Danuta Ścibior, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6341649259
REGON: 003591680
Rok założenia:
1998

O firmie

Budmeb Biuro Rachunkowe znajduje się w Katowicach. Właścicielką jest Danuta Ścibior. Oferta zawiera profesjonalne usługi rachunkowe dla firm.

Oferta

Biuro rachunkowe oferuje profesjonalną pomoc przedsiębiorstwom, które działają od wielu lat, a także tym początkującym. Ich usługi pozwalają przedsiębiorcom zająć się zarządzaniem firmą, podczas gdy eksperci z Budmeb przejmą obowiązki związane z księgowością.

Specjaliści z Budmeb prowadzą dokumentację księgową zgodnie z przepisami. Oprócz tego do ich zadań należy prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie bieżącej ewidencji środków trwałych, prowadzenie ksiąg handlowych oraz ryczałt ewidencjonowany.

W zakresie kadr i płac biuro rachunkowe zapewnia naliczanie wynagrodzeń i przygotowanie list płac, przygotowuje umowy o pracę i umowy cywilnoprawne oraz prowadzi ewidencję urlopów. Ponadto sporządza deklaracje podatkowe i rozliczenia roczne.

Pracownicy biura zajmują się też reprezentowaniem Klientów w urzędach. Pomogą także osobom chcącym założyć firmę wybrać odpowiednią formę prowadzenia biznesu i formę opodatkowania działalności gospodarczej.

Biuro rachunkowe działa również zdalnie.

Zapraszamy serdecznie.

Artykuły

Biuro Rachunkowe Budmeb – kompletna obsługa księgowo-kadrowa firm
Biuro Rachunkowe Budmeb – kompletna obsługa księgowo-kadrowa firm
Szukasz wykwalifikowanej księgowej lub kadrowej, która pomoże Ci prawidłowo rozliczyć podatki lub sporządzić umowy? Sprawdź ofertę Biura Rachunkowego Budmeb.

Wideo

Kontakt

Kontakt Budmeb Biuro Rachunkowe Danuta Ścibior

Budmeb Biuro Rachunkowe Danuta Ścibior, Katowice

Opinie (2)

Opinie o firmie Budmeb Biuro Rachunkowe Danuta Ścibior

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

taki tam
taki tam
5.0
15.05.2021
Naprawdę świetna obsługa rachunkowa firm! Działają sprawnie i profesjonalnie. Wiedzą sporo o księgowości!
Tyberiusz
Tyberiusz
5.0
08.03.2021
Zdecydowanie warto im zaufać. Budmed to zespół specjalistów w zakresie księgowości, którzy nie raz pomogli w sporządzaniu dokumentów dla mojego przedsiębiorstwa!