Wszechstronne usługi budowlane
Wszechstronne usługi budowlane, Budmar Firma Ogólnobudowlana Marek Modrzewski, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8392780504
REGON: 220529990
Rok założenia:
2007

O firmie

Przedsiębiorstwo ogólnobudowlane Budmar zlokalizowane jest w Gdańsku. Świadczymy usługi budowlane od ponad dziesięciu lat, mając przy tym wiele pomyślnie zrealizowanych inwestycji. Właścicielem firmy jest Marek Modrzewski.

Oferta

Zakres naszych działań obejmuje kompleksową realizację inwestycji budowlanych, a także realizację budynków w stanie surowym. Z naszych usług korzystają zarówno właściciele większych i mniejszych przedsiębiorstw, jak i Klienci indywidualni. Świadczymy następujące usługi:
  • budowa obiektów mieszkalnych
  • budowa stadionów sportowych
  • budowa obiektów handlowych
  • budowa domów
  • budowa obiektów przemysłowych
Projekty realizujemy z uwzględnieniem nadzoru budowlanego. Jeśli zaistnieje potrzeba zmian lub jakiejkolwiek przeróbki podczas wykonywania naszych prac, na bieżąco konsultujemy z Klientem nasze prace. Każda rozpoczęta budowa jest na bieżąco nadzorowana przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami. Wartością w naszej firmie są pracownicy, których cenimy za wysokie kompetencje. Zatrudniamy murarzy, cieśli, betoniarzy, zbrojarzy, a także montażystów prefabrykatów i konstrukcji stalowych.
Stawiamy na satysfakcje Klienta która jest dla nas niezmiernie ważna. Przez ponad dziesięć lat prężnego działania na rynku zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie, by zadowolić każdego kto skorzysta z naszych usług.

Gwarantujemy rzetelność wykonywanych przez nas prac oraz bezwzględne dotrzymywanie terminów. Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą ogólnobudowlaną Budmar.

Zakres działalności

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Budmar Firma Ogólnobudowlana Marek Modrzewski

Budmar Firma Ogólnobudowlana Marek Modrzewski, Gdańsk

Opinie (5)

Opinie o firmie Budmar Firma Ogólnobudowlana Marek Modrzewski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.02.2016
polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.11.2015
Wynajęliśmy firmę do budowy naszego domu, wywiązali się w terminach wszystko zgodnie z umową. Nie mieliśmy z Nimi żadnych problemów. Wszystko zrealizowane tak jak powinni, odbiór w terminie. Fachowcy na poziomie. //nick:Sara
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.11.2014
polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.04.2014
No! nareszcie jakaś normalna firma budowlana! Widziałem jakie domy budują. Byli u Nas w Toruniu i hale nam budowali! Polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.03.2014
polecam!