Budownictwo przemysłowe
Budownictwo przemysłowe, Bud-Wil. Piotr Wilczyński, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9492124622
REGON: 364917357
Rok założenia:
2016

O firmie

Piotr Wilczyński jest właścicielem firmy BUD-WIL , która znajduje się w Częstochowie, w województwie śląskim. Działalność prowadzimy od 2016 roku. Specjalizujemy się w budownictwie przemysłowym. Oferujemy także usługi dekarskie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Firma BUD-WIL chętnie nawiązuje współpracę z właścicielami firm, inwestorami, deweloperami, a także Klientami indywidualnymi. Jesteśmy generalnym wykonawcą wielu inwestycji hal i obiektów przemysłowych. Posiadamy odpowiednie narzędzia do pracy na wysokościach. Realizujemy projekty bez względu na warunki pogodowe. Współpracujemy z licznymi hurtowniami budowlanymi i sklepami dekarskimi. Dzięki temu mamy stały dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów. Podczas budowy dopasowujemy rozwiązania techniczne do potrzeb i możliwości inwestora. Nowoczesne metody montażu pozwalają nam znacznie skrócić czas budowy. Skupiamy się głównie na usługach dekarskich i budowlanych.

Prace, które wchodzą w skład naszej oferty to między innymi:
  • montaż elewacyjnych płyt warstwowych,
  • montaż blach trapezowych,
  • montaż pokryć dachowych z blach trapezowych,
  • montaż pokryć dachowych z płyt warstwowych,
  • montaż rynien spustowych,
  • obróbka elewacji i dachów z blachy,
  • montaż okien i drzwi w halach przemysłowych.
Wykonujemy zupełnie nowe pokrycia dachowe, ale również remontujemy te istniejące.

Zajmujemy się również remontami i pracami wykończeniowymi w domkach jednorodzinnych oraz mieszkaniach. Oferujemy jedynie kompleksowe usługi od usunięcia wszystkich starych powłok, po oczyszczenie ścian i podłóg oraz położenie nowych warstw. Kładziemy gładzie, tynki zdobne, montujemy ściany działowe, a także sufity napinane.

Gwarantujemy realizację wszystkich usług w wyznaczonym terminie. Zapraszamy do kontaktu z firmą BUD-WIL z Częstochowy.

Artykuły

Profesjonalne wykończenia wnętrz
Profesjonalne wykończenia wnętrz
Jeśli chcemy stworzyć dla siebie idealne miejsce, w którym poczujemy się dobrze i nie będziemy chcieli wychodzić, to powierzmy pracę profesjonalistom.

Wideo

Kontakt

Kontakt Bud-Wil. Piotr Wilczyński

Bud-Wil. Piotr Wilczyński, Częstochowa

Opinie (1)

Opinie o firmie Bud-Wil. Piotr Wilczyński

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
4.0
20.09.2019
Firma współpracowała ze mną podczas budowy hali. Zajmowali się między innymi montażem dachu, a także instalacją blach trapezowych. Usługi zrealizowane na najwyższym poziomie.