Projektowanie i montaż systemów światłowodowych
Projektowanie i montaż systemów światłowodowych, Bud Art Artur Makara, Rzeszów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7921588517
REGON: 180690090
Rok założenia:
2011

O firmie

Firmę Bud Art założyliśmy w 2011 roku na terenie Rzeszowa. Pod kierownictwem Artura Makary świadczymy usługi w zakresie telekomunikacji i teletechniki. Oferujemy projektowanie i montaż sieci telekomunikacyjnych. Działamy na terenie całej Polski! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Jako doświadczona kadra firmy Bud Art zapraszamy do współpracy inwestorów, instytucje państwowe oraz Klientów prywatnych. Nasza grupa składa się z wykwalifikowanych teletechników, którzy wszystkie projekty realizują zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi. Mamy także uprawnienia do wykonywania prac montażowych na wysokościach.

Kiedy projektujemy oraz budujemy infrastruktury telekomunikacyjne, zawsze korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które przekładają się na jakość zrealizowanych zadań.

Do naszych usług należy między innymi zakładanie systemów światłowodowych. Aktualnie jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań teletechnicznych, które zapewnia szybkie oraz stabilne połączenie z internetem niezależnie od panujących warunków pogodowych. Technologia światłowodu charakteryzuje się bardzo szybkim łączem oraz niewielką awaryjnością. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik nie musi martwić się o spadek prędkości internetu. Osoby, które chcą skorzystać z takiego rozwiązania, zapraszamy do kontaktu!

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • projektowanie i montaż światłowodów,
  • spawanie światłowodów,
  • montaż serwerowni,
  • naprawa instalacji światłowodowych,
  • projektowanie i budowa telekomunikacyjnych linii napowietrznych,
  • projektowanie i budowa teletechnicznych kanalizacji.

Nasza kadra pomaga w uzyskaniu wszystkich potrzebnych pozwoleń na rozpoczęcie budowy. Budowa instalacji telekomunikacyjnych obejmuje także dobór i dostawę wszystkich potrzebnych komponentów. Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wszystkich montowanych przez nas instalacji.

Zapraszamy do kontaktu — firma Bud Art z Rzeszowa.

Artykuły

Projekt i wykonanie sieci oraz instalacji z Bud Art
Projekt i wykonanie sieci oraz instalacji z Bud Art
W ramach współpracy z Bud Art można zaprojektować najważniejsze instalacje oraz sieci. Przekonaj się, dlaczego to właśnie tej firmie warto zlecić ich wykonanie.
Projekt i budowa kanalizacji teletechnicznych z firmą Bud Art
Projekt i budowa kanalizacji teletechnicznych z firmą Bud Art
Budowa kanalizacji teletechnicznych jest wykonywana przez specjalistyczną kadrę z odpowiednim sprzętem. Realizacją inwestycji fachowo zajmie się Bud Art.
Na czym polega tworzenie serwerowni?
Na czym polega tworzenie serwerowni?
Tworzeniem serwerowni powinna zająć się dobra firma usług telekomunikacyjnych i IT. Warto by serwery oparte były o okablowanie światłowodowe. Kliknij i sprawdź

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Bud Art Artur Makara

Bud Art Artur Makara, Rzeszów

Opinie (11)

Opinie o firmie Bud Art Artur Makara


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Marzanna
Marzanna
5.0
23.05.2022
To, co cenię sobie najbardziej we współpracy z tą firmą, to przede wszystkim rzeczowość i profesjonalizm pracowników projektujących sieci światłowodowe. Polecam.
Sara
Sara
5.0
28.03.2022
To nie pierwszy raz, kiedy współpracujemy z tym wykonawcą sieci światłowodowych. Nic tylko polecać.
Jowita
Jowita
5.0
07.01.2022
Możemy z całą odpowiedzialnością polecić każdemu usługi telekomunikacyjne tej firmy. Pełen profesjonalizm.
Kinia_Cu
Kinia_Cu
5.0
18.11.2021
Nasza spółdzielnia skorzystała z usług tego wykonawcy w celu montażu sieci światłowodowej w budynkach. Polecamy!
Kuba
Kuba
4.0
10.09.2021
Polecamy serdecznie tego wykonawcę światłowodów. Szybka robota w dobrej cenie.
Krystian
Krystian
5.0
06.07.2021
Firma serwisowała nasze linie telekomunikacyjne. Za pomocą nowoczesnego sprzętu szybko znaleźli przyczynę usterki. Naprawa została wykonana w formie gwarancji. Polecam.
Mariusz
Mariusz
5.0
21.05.2021
Bardzo szybko wykonali montaż światłowodu. Mogliśmy liczyć na omówienie projektu, skompletowanie wszystkich potrzebnych części oraz pierwsze uruchomienie.
Albert
Albert
4.0
24.03.2021
Poleciłem im zaprojektowanie serwerowni. Mają głowę do takich rzeczy. Stworzyli bardzo funkcjonalny projekt, pamiętając o zasadach bezpieczeństwa i zachowaniu wszystkich potrzebnych warunków do prawidłowego działa instalacji.
Tomek
Tomek
5.0
14.01.2021
Polecam ich, bo kiedy montują instalacje, to sami załatwiają wszystkie pozwolenia i papiery. Naprawdę wyręczają Klienta ze wszystkiego. Nie trzeba się na tym znać, bo firma jest uczciwa i dobiera wysokiej klasy komponenty.
Sandra
Sandra
5.0
29.11.2020
Najlepsi eksperci od usług teletechnicznych! Projektowali i budowali kanalizacje teletechniczne na nasze zlecenie. Otrzymaliśmy wycenę usług i potrzebnych materiałów. Firma sama zgromadziła wszystkie urządzenia i narzędzia. Podłączyła instalacje i zapewniła nam usługi serwisowe. Bardzo kompleksowa obsługa.
Oliwer
Oliwer
5.0
28.09.2020
Firma założyła nam szybki internet na naszej ulicy. Montaż światłowodu wcale nie był inwazyjny. Wykonany szybko i bez przestojów. Internet działa i nie ma z nim żadnych problemów.