Naprawy, pomoc drogowa, przeglądy
Naprawy, pomoc drogowa, przeglądy, BuczakAuto & Phantom Detailing&Wrap, Giebułtów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9451540588
REGON: 351194794
Rok założenia:
1991

O firmie

BuczakAuto to firma znajdująca się w Giebułtowie, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Jerzy Buczak. Działalność została otwarta w 1991 roku. Zajmujemy się usługami motoryzacyjnymi oraz pomocą drogową. Zapraszamy.

Oferta

Zajmujemy się mechaniką samochodową oraz lakiernictwem. Przygotowujemy dostarczone nam pojazdy do przeglądów rejestracyjnych. Ustawiamy również pełną geometrię kół czy zawieszenia pojazdu. Naprawiamy układy hamulcowe, kierownicze i elementy nadwozia.

Przy użyciu najwyższej jakości produktów renomowanych producentów, zabezpieczamy karoserię oraz felgi pojazdu na okres od 2 do 5 lat. Oferujemy również przygotowanie wizualne auta, w zakres którego wchodzi mycie, usuwanie zabrudzeń, zaprawki lakiernicze, korekta lakieru czy konserwacja tworzyw. Na specjalne życzenie wykonamy również fotografie na portal ogłoszeniowy.

Dodatkowo wykonujemy oklejenia reklamowe. Przy użyciu folii samochodowej zmienimy kolor auta. Całościowo, częściowo lub każdy element z osobna. Stosujemy jedynie folię najwyższej jakości. Pomożemy w doborze i zaaplikujemy ciekawe dodatki stylistyczne, dzięki czemu zyska on niepowtarzalny wygląd.

Oferujemy także szereg usług mających na celu zabezpieczyć tworzywa wewnątrz samochodu. Ceramiczne zabezpieczenie tapicerki skórzanej i plastikowej, lakierowanie i konserwacja tapicerki skórzanej, pranie foteli, kompleksowe czyszczenie. Wykonujemy także usługi wulkanizacyjne.

W naszej stacji kontroli pojazdów wykonujemy diagnostykę komputerową, która pozwala znaleźć awarię bez rozbierania samochodu na części pierwsze. Czyścimy i napełniamy klimatyzację. Testujemy poduszki powietrzne i wszelkie podzespoły. Pełnimy także całodobową pomoc drogową.

Zachęcamy do skorzystania z oferty warsztatu BuczakAuto z miejscowości Giebułtów.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w naprawie samochodów marek Volkswagen oraz Audi, ale podejmiemy się naprawy pojazdów każdej marki.
Pracujemy na sprzęcie, jak: kabina lakiernicza Lutro, płyta naprawcza Car-o-liner, Blackhawk, urządzenie do geometrii pojazdu Beissbarth.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt BuczakAuto & Phantom Detailing&Wrap

BuczakAuto & Phantom Detailing&Wrap, Giebułtów

Opinie (7)

Opinie o firmie BuczakAuto & Phantom Detailing&Wrap

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Patryk
Patryk
5.0
22.07.2020
Jest to zdecydowanie bardzo dobry warsztat samochodowy. od razu widać, że znają się na swojej pracy i dokładnie wykonują wszystkie zlecenia.
Maciek
Maciek
5.0
09.05.2020
Naprawa nadwozia odbyła się bez problemowo.
Basia
Basia
5.0
06.03.2020
Usługi lakiernicze i blacharskie na najwyższym poziomie.
Magdalena
Magdalena
5.0
24.01.2020
Przystępne ceny za przegląd samochodu.
Basia
Basia
5.0
23.11.2019
Znalazłam warsztat, w którym szybko i tanio napełniono mi klimatyzację.
Marceli
Marceli
5.0
15.09.2019
Warsztat jest przystosowany do naprawy aut dostawczych. Wszystkie usterki zostały zlikwidowane, polecam.
Karol
Karol
5.0
24.07.2019
Można liczyć na ich pomoc w każdej sytuacji. Zjawiali się lawetą o 3 nad ranem. Szybko załadowali samochód i wykonali naprawę u siebie na miejscu, polecam.