Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6761564653
REGON: 357233740
Rok założenia:
2000

O firmie

Biuro rachunkowe Buchalteria mieści się w Krakowie. Świadczymy usługi doradcze w zakresie rachunkowości. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Magdalena Siewiorek.

Oferta

Nasze biuro rachunkowe Buchalteria wywiązuje się z wszelkich obowiązków dotyczących szeroko rozumianej rachunkowości. Pracownicy naszego biura to wykwalifikowana kadra, która traktuje indywidualnie każdą sprawę i umiejętnie korzysta ze swojej wiedzy i doświadczenia w branży rachunkowej. Jesteśmy świadomi, że musimy być na bieżąco z wszelkimi zmianami w rachunkowości, dlatego regularnie bierzemy udział w szkoleniach i kursach.

W skład prowadzonych spraw wchodzi np.:
  • ewidencja księgowa rozrachunków
  • ustalanie sald należności
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie zakładowych planów kont
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych
  • prowadzenie sprawozdawczości PFRON
Obsługujemy Klientów w zakresie prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, a także przeprowadzamy rozliczenia z tytułu podatku VAT. Podejmujemy się również rozliczeń z zakresu prawa podatkowego i z tytułu ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Jesteśmy także do Państwa dyspozycji, gdy niezbędne jest doradztwo z zakresu rachunkowości i prawa bilansowego. Udzielamy klarownych porad, które dotyczą bieżącego dokumentowania operacji gospodarczych. Klienci mogą liczyć na reprezentowanie ich przez naszych pracowników przed Urzędem Skarbowym i ZUS-em.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy z biurem Buchalteria.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Buchalteria Biuro rachunkowe

Buchalteria Biuro rachunkowe, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Buchalteria Biuro rachunkowe