Usługi budowlane i ogólnobudowlane
Usługi budowlane i ogólnobudowlane, Btp Development Sp. z o.o., Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7811912922
REGON: 36208294800000
KRS: 0000568436
Rok założenia:
2015

O firmie

Btp Development to nowoczesna firma budowlana zlokalizowana w Poznaniu. Działamy w szerokim zakresie i oferujemy naszym klientom prace z zakresu usług budowlanych i konstrukcji stalowych. Jednak to tylko część naszej propozycji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Btp Development to profesjonalna firma budowlana, która stawia na prężny rozwój, stosowanie nowoczesnych technologii, a przede wszystkim odpowiednią na każdym poziomie współpracę z Klientami. Państwa zadowolenie jest dla nas sprawą kluczową.

Proponujemy profesjonalnie wykonane usługi żelbetowe i budowlane. Zajmujemy się budową obiektów podejmując się różnego rodzaju inwestycji budowlanych, w tym związanych z budownictwem przemysłowym. Nasza oferta to także:
  • konstrukcje stalowe,
  • konstrukcje żelbetowe,
  • projektowanie konstrukcji stalowych,
  • hale magazynowe.
Montujemy niezbędne zbrojenia i wykonujemy wszelkie roboty ciesielsko-zbrojarskie. Podejmujemy się obsługi inwestycji. Wykonujemy zbrojenia nie tylko do obiektów przemysłowych, czy biurowców, ale również różnorodnych konstrukcji drogowych. Zbrojenia montujemy też w obiektach budownictwa miejskiego.

Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju. Cechuje nas rzetelność i zaangażowanie. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. W pracy korzystamy z nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu. Zawsze dotrzymujemy przewidzianych terminów, a pełen profesjonalizm prac niezmiennie idzie w parze z konkurencyjnymi cenami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Btp Development Sp. z o.o.

Btp Development Sp. z o.o., Poznań

Opinie (7)

Opinie o firmie Btp Development Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janusz
Janusz
5.0
15.05.2019
Przy pracach drogowych bardzo dobrze sobie radzili. Na pewno podejmę dalszą współpracę z tą firmą.
Marianna
Marianna
5.0
17.03.2019
Absolutnie nic do zarzucenia, świetna firma budowlana. Polecam.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
17.01.2019
Zrobili co do nich należało i wywiązali się ze wszystkich obowiązków. Doskonale wykonana usługa, polecam.
Michał
Michał
5.0
13.11.2018
Dobrze, że są jeszcze takie firmy budowlane. Absolutnie im ufam i w razie konieczności powierzę dalsze pracy. Serdecznie polecam.
Karol
Karol
5.0
13.09.2018
Btp Development zyskało moje zaufanie po tym, jak wybudowali mi niewielki magazyn z żelbetu. Bardzo profesjonalnie zostało to zrobione, widać, że to firma z wyższej półki.
Igor
Igor
5.0
27.07.2018
Konkretny montaż, prace szybko i sprawnie wykonane. Wielki plus za umiejętności i sprzęt.
Jarosław
Jarosław
5.0
17.05.2018
Świetnie sobie poradzili z montażem zbrojeń. Faktycznie to bardzo profesjonalna firma budowlana, a duże umiejętności wspierają nowoczesnym sprzętem. Dobrze wyspecjalizowana i doskonale znająca branżę firma. Polecam.