Projekty inwestycji i obsługa nieruchomości
Projekty inwestycji i obsługa nieruchomości, BTA. Towarzystwo inwestycyjne, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5213167956
REGON: 140762431
KRS: 0000269207
Rok założenia:
2006

O firmie

Towarzystwo Inwestycyjne BTA to firma, która na stołecznym rynku nieruchomości istnieje od 23 lat. Siedziba naszego biura znajduje się w Warszawie. Prowadzimy działalność deweloperską. Jesteśmy firmą godną zaufania, co istotne, nie ulegamy kryzysom i wahaniom rynkowym.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem naszej działalności.

Oferta

W naszym Towarzystwie Inwestycyjnym BTA zatrudnieni są doświadczeni fachowcy, posiadający sporą wiedzę deweloperską. Cechuje nas pomysłowość, a nasze projekty i ich realizacja wykonywane są niezwykle rzetelnie. Działamy bardzo skutecznie, zachowując przy tym wcześniej ustalonych terminów. Sami osobiście odpowiadamy za finansowanie naszych inwestycji. Z niezwykłą inżynierską precyzją i zmysłem artystycznym projektujemy nasze biurowce.

Nasze złożone i zarazem śmiałe inwestycje opierają się na trzech koncepcjach filozoficznych: przestrzeni, energii zakorzenionej w człowieku oraz architekturze. Kompozycje architektoniczne, które tworzymy, są bardzo estetyczne i atrakcyjne dla oka, idealnie współgrają z otaczającą ich przyrodą. Budowle firmowane naszym logiem są określane w nomenklaturze deweloperskiej mianem "Romantycznego Techno".

Ponadto korzystamy z zasad feng shui, które dotyczą układu przestrzennego. Umożliwiamy tym samym otwartą kubaturę przestrzeni i dostęp do światła słonecznego, co również stało się znakiem rozpoznawczym naszej firmy.
Ponadto do naszych usług należy:
  • zarządzanie nieruchomościami,
  • wynajem pomieszczeń biurowych, parkingów,
  • administracja nieruchomości,
  • wykończenia wnętrz.
Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy z Towarzystwem Inwestycyjnym BTA. Z pewnością spełnimy Państwa oczekiwania.

Kontakt

Kontakt BTA. Towarzystwo inwestycyjne

BTA. Towarzystwo inwestycyjne, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie BTA. Towarzystwo inwestycyjne