Najlepszy dystrybutor osprzętu kablowego
Najlepszy dystrybutor osprzętu kablowego, Bst Energetyka Anna Borek, Szczodrzykowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7771211514
Branża:

O firmie

Firma BST Energetyka działa na rynku jako dystrybutor nowoczesnego osprzętu energetycznego. Każdy z oferowanych przez nas produktów jest sprawdzany pod względem jakości. Siedziba naszej firmy mieści się w Szczodrzykowie, w województwie wielkopolskim.

Oferta

W ofercie posiadamy pełny osprzęt kablowy. Mufy i głowice kablowe, które się na niego składają, zostały wykonane w technologii taśmowo-żywicznej oraz zimno- i termokurczliwej.

Polecamy też bogaty zasób transformatorów o różnych mocach, które można instalować na wysokościach do 1 km. Dostosowane są one do pracy ciągłej przy napięciu znamionowym GN od 6,3 kV do 21 kV i wykonane zgodnie z normami Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC).

Jeśli zastanawiacie się, w jaki sposób np. zdjąć izolację z kabli, spieszymy z pomocą. Szereg narzędzi energetycznych, takich jak: szczypce, korowarki czy noże, których jesteśmy najlepszym dystrybutorem, z pewnością rozwiąże ten problem.

Proponujemy też:
  • mufy przelotowe zimnokurczliwe
  • mufy przejściowe zimnokurczliwe
  • mufy przelotowe termokurczliwe
  • mufy przejściowe termokurczliwe
W ofercie znajduje się również szeroki zakres muf i głowic przelotowych lub taśmowych, wykonanych w technologii żywicznej. Te mogą być stosowane w kablach o izolacji od 1 kV, a ich przeznaczeniem jest łączenie kabli SN.

Proponujemy także różne rodzaje złączek i końcówek z wybitym nadrukiem oznaczenia matrycy. Zostały one wykonane z aluminium albo miedzi, o powierzchni metalicznej. Rodzaje naszych profili kablowych mogą być okrągłe lub sektorowe, wielo- lub jednodrutowe.

Ponadto mamy pełen asortyment dla tych, którzy poszukują taśm izolacyjnych do różnego zastosowania i przeznaczenia, a także żywicy epoksydowej, odpornej na wilgoć do wyrobów nisko- i średnionapięciowych, przydatną do zalewania muł.

Zapewniamy, że wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości i posiadają certyfikaty zgodności.

Kontakt

Kontakt Bst Energetyka Anna Borek

Bst Energetyka Anna Borek, Szczodrzykowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Bst Energetyka Anna Borek