Kompleksowy montaż instalacji elektrycznych
Kompleksowy montaż instalacji elektrycznych, Bscontrol Jarosław Żolik, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9671071210
REGON: 361287230
Rok założenia:
2015

O firmie

Firma BS Control specjalizuje się w automatyce przemysłowej. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Osobą decyzyjną w firmie jest Jarosław Żolik. Na rynku działamy od 2015 roku.

Oferta

Dbając o Państwa satysfakcję, oferowane przez nas produkty stworzone są ze sprawdzonych i uznanych części oraz podzespołów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, podejmujemy się nawet najbardziej wymagających wyzwań związanych z serwisowaniem, projektowaniem, budowaniem czy audytowaniem maszyn z różnych branż przemysłu.

Nasza oferta obejmuje dziedziny, takie jak:
  • automatyka przemysłowa,
  • sterowania przemysłowe,
  • bezpieczeństwo maszyn,
  • budowa i modernizacja maszyn,
  • instalacja elektryczna.
Do naszych obowiązków należą również usługi z zakresu przemysłowej elektryki siłowej. Zajmujemy się budowaniem instalacji elektrycznych związanych z instalacjami oświetleniowymi, odgromowymi, ochrony elektrostatycznej, a także ogrzewania elektrycznego rurociągów i zbiorników.

Podejmujemy się pomiarów ochronnych instalacji elektrycznych w zakresie rezystancji izolacji przewodów roboczych, skuteczności działania środków ochrony przeciwpożarowej, rezystancji oziemień ochronnych i roboczych, a także ciągłości przewodów ochrony przeciwpożarowej.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Automatyka przemysłowa sposobem na optymalizację produkcji
Automatyka przemysłowa sposobem na optymalizację produkcji
Szukasz innowacyjnych sposobów na rozwój produkcji? Dowiedz się, w jaki sposób automatyka przemysłowa może wpłynąć na wzrost produkcji w Twojej firmie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Bscontrol Jarosław Żolik

Bscontrol Jarosław Żolik, Bydgoszcz

Opinie (1)

Opinie o firmie Bscontrol Jarosław Żolik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Rafał
Rafał
5.0
05.09.2019
Najwyższa jakość usług, bardzo kompetentni i dobrze wykwalifikowani pracownicy oraz rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Wszystko wykonane w ustalonym wcześniej terminie.