Wykonujemy więźby dachowe, remontujemy zabytki i budujemy z drewna
Wykonujemy więźby dachowe, remontujemy zabytki i budujemy z drewna, Brzechwa Sp. z o.o. Sp. k. Prefabrykowane domy drewniane, energooszczędne. Więźby dachowe, Oborniki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6060027224
REGON: 300205023
KRS: 0000316725
Rok założenia:
1988
Branża:

O firmie

Siedziba naszej firmy Brzechwa mieści się w Obornikach, w województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się w budowie domów i innych konstrukcji z drewna. Posiadamy w tym zakresie spore doświadczenie, ponieważ pracami budowlanymi zajmujemy się już od 1988 roku.

Oferta

Drewno to materiał doskonale nadający się do wznoszenia budynków i innych konstrukcji. Odpowiednio zakonserwowane drewno jest wytrzymałe, izoluje wnętrze przed zimnem, chroni przed utratą ciepła i − co również istotne − wygląda niezwykle estetycznie. Wznoszone przez nas budynki i konstrukcje takie właśnie są. Dzięki najlepszym jakościowo materiałom, wykwalifikowanym pracownikom i specjalistycznym narzędziom nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.

Przede wszystkim zajmujemy się budową domów z drewna iglastego. Nadają się one do całorocznego zamieszkania i sprawdzają się jako domki letniskowe. Konstrukcja budynków sprawia, że ich wznoszenie jest proste, ale jednocześnie zapewnia ich wytrzymałość. Każdy z domów zwraca uwagę precyzją wykończenia i jest niezwykle wygodny. Wnętrze budynków daje się łatwo przystosować do potrzeb klientów. W zależności od oczekiwań zamawiającego domki możemy kompleksowo wykończyć lub oddać w ręce właścicieli w stanie surowym.

Poza domami służymy budową innych konstrukcji drewnianych. Posiadamy doświadczenie we wznoszeniu więźb dachowych z pokryciem lub bez, a także altan, wiat i garażów. Na zlecenie klientów zajmujemy się również rekonstruowaniem i odnawianiem zabytków, takich jak kościoły, wiatraki i młyny. Dodatkowo wynajmujemy powierzchnie magazynowe i budujemy obiekty przemysłowe, handlowe oraz sportowe.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług. Więcej informacji dotyczących firmowej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Brzechwa Sp. z o.o. Sp. k. Prefabrykowane domy drewniane, energooszczędne. Więźby dachowe

Brzechwa Sp. z o.o. Sp. k. Prefabrykowane domy drewniane, energooszczędne. Więźby dachowe, Oborniki

Opinie (0)

Opinie o firmie Brzechwa Sp. z o.o. Sp. k. Prefabrykowane domy drewniane, energooszczędne. Więźby dachowe