Kompleksowe usługi projektowe
Kompleksowe usługi projektowe, Brus, Lachowicz - Architekci Biuro projektów, Zabrze

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6482242991
REGON: 273728313
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Firma architektoniczna Brus-Lachowicz prowadzi swoją działalność od grudnia 1997 roku, w formie spółki cywilnej, której współwłaścicielami są Marcin Brus i Paweł Lachowicz. Od początku działalności siedziba firmy mieści się w Zabrzu.

Oferta

Podstawowym zakresem działalności firmy "Brus-Lachowicz" jest sporządzanie wielobranżowych dokumentacji projektowych obiektów budowlanych wszelkiego przeznaczenia jak również projektowanie wnętrz.
Projekty wykonywane są indywidualnie dla każdego klienta, z uwzględnieniem najnowszych technologii oraz materiałów. Firma nasza zajmuje się również szeroko rozumianym doradztwem technicznym budowlano - architektonicznym, powiernictwem inwestycyjnym, a także zadaniami z zakresu handlu nieruchomościami i reklamy graficznej.

Wszystkie nasze zlecenia wykonujemy z dokładnością i dbałością o detal, które odpowiadają w zakresie programu, budżetu oraz terminu, indywidualnym ustaleniom z klientem.

W chwili obecnej, w firmie naszej pracuje siedmiu pracowników – architektów, inżynierów i techników branży budowlanej i pracowników administracyjnych. Poza w/w zespołem, dysponujemy stale współpracującą z naszą firmą, kadrą ok. 30 specjalistów wszystkich branż, co zapewnia nam właściwą i kompleksową realizację każdego rodzaju zleceń projektowych.

Na przestrzeni dwudziestu lat, firma wykonała ok. 700 wszelkiego rodzaju dokumentacji projektowych, zarówno kompleksowych projektów wielobranżowych, jak i zleceń związanych z inwentaryzacjami, koncepcjami, projektami wnętrz itp. Wspomniane wyżej zadania dotyczyły zarówno obiektów biurowych i przemysłowych, obiektów służby zdrowia, budynków usługowo-handlowych, jak również budynków mieszkalnych wielorodzinnych i indywidualnych.

Zapraszamy do współpracy.

Zakres działalności

Architektura wnętrz
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Konsultacje poza godzinami pracy
Wizualizacja standardowa
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Firmy międzynarodowe
Fundacje i Stowarzyszenia
Klienci indywidualni
Spółki
Obsługa w języku
Tłumacz języka angielskiego
Tłumacz języka niemieckiego
Zasięg działalności
Międzynarodowy

Kontakt

Kontakt Brus, Lachowicz - Architekci Biuro projektów

Brus, Lachowicz - Architekci Biuro projektów, Zabrze

Opinie (1)

Opinie o firmie Brus, Lachowicz - Architekci Biuro projektów

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Jan
Jan
4.0
25.07.2020
Współpracuję z nimi podczas projektowania bloków, które buduję. Zawsze korzystam z pomocy tego biura. Ich projekty uważam za najlepsze pod względem estetycznym i użytkowym.