Układanie kostki brukowej - mozaiki, wzory, nietypowe realizacje
Układanie kostki brukowej - mozaiki, wzory, nietypowe realizacje, Brukluk, Mędłów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8992345337
REGON: 933006405
Rok założenia:
2006

O firmie

Brukluk to firma, którą założyliśmy w 2002 roku. Nasza siedziba znajduje się we miejscowości Mędłów, w woj. dolnośląskim. Właścicielem firmy jest Łukasz Magnuszewski. Głównym profilem naszej działalności są usługi brukarskie.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Firma Brukluk, którą założyliśmy, jest w stanie zrealizować każdy projekt Klienta dotyczący nawierzchni z kostki brukowej lub granitowej. Dzięki prawie 20-letniemu doświadczeniu potrafimy wykonać artystyczne wzory i mozaiki, stosując wielokolorowe kostki oraz płyty.

Za nim przystąpimy do realizacji zlecenia, opracowujemy projekt 3D powierzchni, dzięki któremu Klient może sprawdzić, czy oczekuje właśnie takiego efektu.

W naszej ofercie znajdują się głównie:
 • podjazdy i chodniki z kamienia surowego,
 • nawierzchnie z płyt ażurowych i betonowych,
 • nawierzchnie z kostki klinkierowej oraz granitowej,
 • opaski żwirowe wokół budynku,
 • ścieżki ogrodowe z łupku kamiennego,
 • schody z kostki oraz palisad i obrzeży,
 • nawierzchnie przypuszczalne z szutru,
 • nawierzchnie i alejki z grysu,
 • brukowanie tarasów,
 • budowa murków ogrodowych.
Nasza firma sama przygotowuje cały teren pod prace brukarskie. Zajmujemy się korytowaniem, a także utylizacją gruntu. W razie potrzeby dostarczamy też materiały sypkie i wykonujemy podbudowy. Na życzenie Klienta przeprowadzamy też drenaże, odwodnienia i inne prace ziemne.

Usługi brukarskie realizujemy na prywatnych posesjach, a także terenach firmowych. Bez problemu brukujemy bardzo duże place.

Uzupełnieniem naszej oferty są usługi transportowe. Przewozimy takie materiały jak:
 • piasek kopany i rzeczny,
 • ziemia ogrodowa bez kamieni i korzeni,
 • kamienie ozdobne i hydrotechniczne,
 • żwirki i grysy.
Dysponujemy wywrotką o ładowności do 3 ton. Zawsze na czas dowozimy wszystkie materiały sypkie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - firma Brukluk.


Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Brukluk

Brukluk, Mędłów

Opinie (5)

Opinie o firmie Brukluk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Elżbieta
Elżbieta
5.0
04.05.2022
Nie mają bardzo wysokich cen za usługi, a wszystkie prace są w stanie wykonać sami. Jeśli trzeba było, dowozili nam kruszywa na budowę. Poza tym wykonali odwodnienie i bardzo ładnie wybrukowali całe obejście.
qazz
qazz
5.0
29.03.2022
Wykonali dla nas parking z kostki brukowej. Wybrali porządny materiał, ale najpierw opracowali odpowiednie spadki. Za pomocą maszyn wyrównali podłoże. Tam, gdzie trzeba było, dowieźli piasek. Dysponowali własnym sprzętem transportowym i brukarskim.
Jakub
Jakub
5.0
16.01.2022
Mają nowoczesne podejście do współpracy z Klientem. Za nim podjęli się prac brukarskich, to wykonali projekt 3D. Podpowiedzieli też jaki rodzaj kostki wybrać, aby był jak najtrwalszy. Są bardzo profesjonalni.
Martyna
Martyna
5.0
16.11.2021
Nawierzchnia jest bardzo elegancka. Potrafią w artystyczny sposób ułożyć całą kostkę brukową. Pokazaliśmy im wzór, a oni zrealizowali projekt. Mieli potrzebne maszyny i narzędzia, aby przygotować teren.
CAGED
CAGED
5.0
25.09.2021
Firma brukowała nam całą posesję oraz zajęła się drobnymi pracami ogrodniczymi. Chętnie ich polecimy, dlatego, że zajęli się wszystkim od początku do końca. Wyrównali teren, a nadmiar ziemi zutylizowali za nas. Poza tym obliczyli ile kostki brukowej kupić, żeby nie przepłacać.