Twój wykonawca izolacji natryskowych
Twój wykonawca izolacji natryskowych, BRR Systemy Izo Systemy izolacyjne i dociepleniowe Aurelia Banaszkiewicz, Głogów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6931029003
REGON: 387216160
Rok założenia:
2020

O firmie

Firmę BRR znajdziecie w Głogowie. Specjalizujemy się w ocieplaniu budynków pianką poliuretanową dla osób prywatnych i firm. Zapoznajcie się z naszą ofertą.

Oferta

Ocieplanie natryskowe budynków mieszkalnych i przemysłowych powierzycie firmie BRR w Głogowie. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz dysponujemy sprzętem firmy Graco umożliwiającym nam precyzyjne i szybkie wykonywaniem systemów izolacyjnych i dociepleniowych.

Izolacje natryskowe pianą PURwykorzystujemy do ocieplania poddaszy, ścian, fundamentów, stropodachów i tarasów. Skutecznie pomagamy też w realizacji izolacji termicznych instalacji technologicznych oraz hydroizolacji płynnymi membranami i polimocznikami.

Ocieplanie budynków przeprowadzamy metodą natrysku piany poliuretanowej otwarto- i zamkniętokomórkowej. Piana PUR ma wiele zalet: nie straci swoich właściwości wraz z upływem czasu, wyróżnia się wysoką paroprzepuszczalnością, nie obciąża konstrukcji dachu i jest szybka w montażu. Metoda natryskowa pozwala dokładnie wypełniać przestrzeń i zabezpieczać ją przed powstawaniem mostków termicznych.

W ramach naszej działalności wykonujemy zabudowy poddaszy z płyt gipsowo-kartonowych.

Musicie wykonać izolację termiczną? A może potrzebujecie pomocy w instalacji płyt G-K? Skontaktujcie się z naszą firmą!

Wideo

Kontakt

Kontakt BRR Systemy Izo Systemy izolacyjne i dociepleniowe Aurelia Banaszkiewicz

BRR Systemy Izo Systemy izolacyjne i dociepleniowe Aurelia Banaszkiewicz, Głogów

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie BRR Systemy Izo Systemy izolacyjne i dociepleniowe Aurelia Banaszkiewicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.