Transportujemy zwłoki, posiadamy własną chłodnię i karawany
Transportujemy zwłoki, posiadamy własną chłodnię i karawany , Brost Kompleksowe usługi pogrzebowe, Radom

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7960084376
REGON: 672731170
Rok założenia:
1987

O firmie

Dom pogrzebowy Brost, który prowadzimy znajduje się w Radomiu. Jesteśmy najstarszym zakładem pogrzebowym w naszym rejonie, który usługi świadczy już od 1954 roku! Zapewniamy Państwu pomoc we wszystkich kwestiach związanych z obsługą pogrzebu. Chcemy aby nasze usługi były przydatnym wsparciem dla każdej osoby, która straciła właśnie kogoś bliskiego. Nad realizacją wszystkich zadań czuwają właściciele - Barbara i Bronisław Stompor oraz Beata Brondel.

Certyfikaty i dyplomy

Jesteśmy członkiem Izby Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej.

Oferta

Jako kadra domu pogrzebowego Brost, pragniemy zapewnić Państwa o tym, że robimy wszystko, aby ceremonia pogrzebowa, którą zorganizujemy przebiegła z należytym szacunkiem i pozwoliła na godne pożegnanie się z bliską osobą. Organizujemy pogrzeby świeckie oraz katolickie. Przygotowujemy kwiaty i wieńce pogrzebowe. Zajmujemy się także pomocą w załatwieniu wszystkich formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, czy Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Pomagamy wypełnić wnioski o zasiłek pogrzebowy. Nasz asystent przyjmuje telefony przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie tylko przyjmuje zlecenia, ale służy również telefoniczną poradą i wyjaśnia pierwsze kroki od momentu zgonu, aż po skompletowanie dokumentów i przewóz ciała. Do naszych usług należy między innymi:
  • transport zwłok na terenie Polski i zagranicą,
  • prawne stwierdzanie zgonów,
  • obsługa formalności,
  • kremacja zwłok,
  • załatwienie kwatery na cmentarzu,
  • udostępnianie trumien oraz urn,
  • zamieszczanie nekrologów w mediach.
Nasz dom pogrzebowy posiada własną kaplicę oraz chłodnię. Dzięki temu wiemy, że ciało zmarłego było przechowywane w odpowiednich warunkach. Oferujemy transport rodziny na miejsce ceremonii pogrzebowej. Przewozimy również księży i osoby prowadzące ceremonię.

Nasze karawany oraz busy są dostosowane do wszystkich norm i standardów bezpieczeństwa epidemiologicznego i sanitarnego. Oferujemy rozliczenia bezgotówkowe. Zapewniamy taktowną obsługę i maksimum zrozumienia.

W przypadku pytań zapraszamy do telefonicznego kontaktu z domem pogrzebowym Brost, który prowadzimy w Radomiu.

Artykuły

Kompleksowość usług jako kierunek rozwoju zakładów pogrzebowych
Kompleksowość usług jako kierunek rozwoju zakładów pogrzebowych
Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług obejmującego wszystkie etapy pochówku wybrane zakłady pogrzebowe zapewniają kameralny nastrój niezbędny rodzinie zmarłego.
Różnorodne kompozycje kwiatowe, jako forma okazania szacunku zmarłym
Różnorodne kompozycje kwiatowe, jako forma okazania szacunku zmarłym
Śmierć bliskiej osoby wiąże się z ciężkimi chwilami, przeplatanymi płaczem i tęsknotą. Chcąc uczcić zmarłego, warto zdecydować się na wieniec lub wiązankę.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Brost Kompleksowe usługi pogrzebowe

Brost Kompleksowe usługi pogrzebowe, Radom