Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8511084048
REGON: 811652640
Rok założenia:
1998

O firmie

Tłumacze przysięgli, Brit Biuro Tłumaczeń języka angielskiego Iwona Niedzielska, Szczecin Siedziba firmy Brit znajduje się w Szczecinie. Biuro rozpoczęło działalność w 1998 roku i od początku skupia się na usługach tłumaczeniowych. Właścicielka firmy Iwona Niedzielska jest tłumaczem przysięgłym języka angielskiego.


Oferta

Biuro tłumaczeń Brit swoją ofertę opiera na doświadczeniu właścicielki, Iwony Niedzielskiej. Ma ona odpowiednie uprawnienia do prowadzenia przekładów z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dotrzymywanie terminów i zachowanie odpowiedniej formy tłumaczenia.

Czym zajmuje się biuro tłumaczeń Brit ze Szczecina?

Biuro tłumaczeń Brit zajmuje się tłumaczeniami z zakresu języka angielskiego. Dzielą się one na tłumaczenia pisemne i ustne. W przypadku tłumaczeń ustnych i pisemnych można wyróżnić przekłady przysięgłe oraz zwykłe.

Jakie tłumaczenia pisemne wykonuje biuro Brit?

Tłumaczenia pisemne wykonywane przez biuro Brit dzielą się na zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe. Zwykłe obejmują korespondencję, reklamy i np. zaproszenia, a specjalistyczne zagadnienia związane z ekonomią, finansami, prawem, medycyną i techniką. Ważnym punktem oferty są też tłumaczenia pisemne przysięgłe, pośród których można wyróżnić:
  • tłumaczenie aktów urodzenia,
  • tłumaczenie aktów zgonu,
  • tłumaczenie aktów ślubu,
  • tłumaczenie certyfikatów,
  • tłumaczenie świadectw,
  • tłumaczenie dyplomów,
  • tłumaczenie sprawozdań finansowych,
  • tłumaczenie dokumentów sądowych,
  • tłumaczenie dokumentów samochodowych.
Jakie tłumaczenia ustne wykonuje biuro Brit?

Tłumaczenia ustne wykonywane przez biuro Brit dzielą się na symultaniczne, inaczej nazywane kabinowymi i chouchotage, czyli szeptane. Ponadto przyjmowane są zlecenia na tłumaczenia konsekutywne oraz uwierzytelnione notarialnie. Tłumacz pracuje na konferencjach, sympozjach, spotkaniach biznesowych oraz uczestniczy w czynnościach urzędowych, np. w kancelarii notarialnej, na policji i w sądzie.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy Brit, w tym cennik, znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Tłumacz na sali sądowej – sprawdź kiedy niezbędna jest jego pomoc
Tłumacz na sali sądowej – sprawdź kiedy niezbędna jest jego pomoc
Tłumacz przysięgły jest niezbędny na sali sądowej jeśli potrzebne jest tłumaczenie, gdy jedną ze stron jest obcokrajowiec nie znający języka polskiego.
Tajniki tłumaczenia ustnego
Tajniki tłumaczenia ustnego
Tłumaczenie ustne wykonywane przez tłumacza przysięgłego to istna rzadkość na rynku tłumaczeń – niewielu fachowców się podejmuje się tego typu wyzwania.
Ważność tłumaczenia pod przysięgą, wykonywanego za granicą
Ważność tłumaczenia pod przysięgą, wykonywanego za granicą
Decydując się na wykonanie tłumaczenia pod przysięgą poza granicami naszego kraj musimy wziąć pod uwagę fakt, że może być ono nieważne. Kiedy tak się dzieje?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Brit Biuro Tłumaczeń języka angielskiego Iwona Niedzielska

Brit Biuro Tłumaczeń języka angielskiego Iwona Niedzielska, Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Brit Biuro Tłumaczeń języka angielskiego Iwona Niedzielska