Pisemny i ustny przekład języka angielskiego i niemieckiego
Pisemny i ustny przekład języka angielskiego i niemieckiego, Brit Biuro tłumaczeń języka angielskiego. Iwona Niedzielska, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8511084048
REGON: 811652640
Rok założenia:
1998

O firmie

Siedziba firmy Brit znajduje się w Szczecinie. Biuro, które należy do Iwony Niedzielskiej działa w branży tłumaczeń od 1998 roku. Właścicielka jest tłumaczem przysięgłym dwóch języków: niemieckiego i angielskiego. Drugi numer pod którym można się skontaktować z biurem to 501 068 135.

Oferta

Biuro Brit to firma specjalizująca się w tłumaczeniach. Klienci biura mogą liczyć na profesjonalną pomoc w przekładzie teksów, dokumentów i wypowiedzi z języka niemieckiego i angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na oba języki obce. Firma świadczy usługi związane z przekładem zwykłym i przysięgłym, zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej. Indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i wysoka jakość tłumaczeń sprawiają, że oferta biura Brit jest najlepszym wyborem.

Wśród usług wykonywanych przez firmę Brit można wyróżnić pisemne tłumaczenia przysięgłe takie jak:
  • tłumaczenie aktów urodzenia
  • tłumaczenie aktów zgonu
  • tłumaczenie aktów ślubu
  • tłumaczenie certyfikatów
  • tłumaczenie świadectw
  • tłumaczenie dyplomów
  • tłumaczenie sprawozdań finansowych
  • tłumaczenie dokumentów sądowych
Ponadto tłumacze przekładają teksty ogólne i specjalistyczne oraz zajmują się uwierzytelnianiem tekstów przełożonych przez osoby nieposiadające uprawnień państwowych.

Ważnym punktem w ofercie biura są także tłumaczenia ustne. Tłumacze podejmują się przekładu symultanicznego, nazywanego inaczej kabinowym oraz tłumaczeń konsekutywnych i szeptanych. Biorą udział w konferencjach, sympozjach, a także spotkaniach biznesowych. Uczestniczą również w czynnościach urzędowych, np. w kancelarii notarialnej.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy Brit znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Tajniki tłumaczenia ustnego
Tajniki tłumaczenia ustnego
Tłumaczenie ustne wykonywane przez tłumacza przysięgłego to istna rzadkość na rynku tłumaczeń – niewielu fachowców się podejmuje się tego typu wyzwania.
Tłumacz na sali sądowej – sprawdź kiedy niezbędna jest jego pomoc
Tłumacz na sali sądowej – sprawdź kiedy niezbędna jest jego pomoc
Tłumacz przysięgły jest niezbędny na sali sądowej jeśli potrzebne jest tłumaczenie, gdy jedną ze stron jest obcokrajowiec nie znający języka polskiego.
Ważność tłumaczenia pod przysięgą, wykonywanego za granicą
Ważność tłumaczenia pod przysięgą, wykonywanego za granicą
Decydując się na wykonanie tłumaczenia pod przysięgą poza granicami naszego kraj musimy wziąć pod uwagę fakt, że może być ono nieważne. Kiedy tak się dzieje?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Brit Biuro tłumaczeń języka angielskiego. Iwona Niedzielska

Brit Biuro tłumaczeń języka angielskiego. Iwona Niedzielska, Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Brit Biuro tłumaczeń języka angielskiego. Iwona Niedzielska