Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7341144790
REGON: 492912501
Rok założenia:
2003

O firmie

Bramy, ogrodzenia i kraty, Bramet, Ząbki Nasza firma oferuje innowacyjne rozwiązania bramowe i ogrodzeniowe. Przez lata pracy w oferowaniu najwyższej klasy produktów wypracowaliśmy uznanie i zaufanie wśród Klientów. Przedsiębiorstwo Bramet znajduje się w Ząbkach, w województwie mazowieckim.

Oferta

Naszą ofertę dostosowaliśmy do potrzeb szerokiego grona Klientów, którzy chcieliby otrzymać indywidualnie dopasowane rozwiązanie z zakresu bram i ogrodzeń. Korzystamy z najlepszych technologii, sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu możemy oferować najwyższą jakość usług.

W ofercie:
  • bramy garażowe (segmentowe, uchylne, roletowe)
  • bramy przemysłowe (segmentowe, roletowe)
  • ogrodzenia posesyjne
  • ogrodzenia przemysłowe
  • stolarka aluminiowa
  • bramy wjazdowe
  • automatyka do bram
  • napędy do bram

Również zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie doboru bram i ogrodzeń. Posiadane przez nas cenne doświadczenie pozwala na przyjmowanie niestandardowych, bardziej skomplikowanych zleceń.

Nie da się ukryć, że obecnie bramy stanowią integralną część naszego domu. Oferujemy Państwu produkty zarówno funkcjonalne, jak i przede wszystkim zapewniające bezpieczeństwo oraz komfort korzystania. Łatwe w obsłudze pozwalają oszczędzić cenną powierzchnię i idealnie spełniają swoją funkcję w budynkach przemysłowych oraz usługowych i handlowych.

Zapewniana przez nas automatyka do bram to wygodne i praktyczne rozwiązanie, które wprowadzi w Twoje życie odrobinę luksusu.
Zindywidualizujemy automatykę do Państwa potrzeb i oczekiwań. Automatycznie otwieraną bramę można porównać do otwierania furtki, jest to wygodniejsze życie, na które każdy może sobie pozwolić. Taka brama daje nieoceniony komfort podczas deszczu i mrozu, kiedy to nie trzeba wychodzić, by otworzyć bramę. Bezpieczeństwo i wygoda, a także łatwość użytkowania automatycznych bram sprawią, że zaczniesz zastanawiać się, jak można było tak długo zwlekać z decyzją o zakupie bramy wraz z napędem automatycznym.

W naszej ofercie znajdą Państwo automatykę do bram Wiśniowski - jest to ceniony i sprawdzony producent, który wykonuje bramy i ogrodzenia na wymiar i w kolorze według projektu Klienta. Jest to przedsiębiorstwo, które wdrożyło System Zarządzania Jakością. Trwałość i estetyka wykonania produktów to wizytówka firmy Wiśniowski.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Marki i specjalizacje

Wiśniowski
Nice
Came
Faac

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Bramet

Bramet, Ząbki

Opinie (7)

Opinie o firmie Bramet

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wojtek
Wojtek
5.0
03.04.2017
Wszystko zrobili zgodnie z projektem i terminowo. Widać doświadczenie. Rekomenduję.
M
M
5.0
13.03.2017
Szybki pomiar i realizacja bramy też w terminie. mozna polecić
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.05.2014
Kupowałam bramę do przydomowego garażu w tej firmie Zrobili szybko pomiary i rzetelną wycenę Bardzo szybko zamontowali bramę i działa bez zarzutów Polecam firmę Bramet
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.03.2013
Kupiłem u nich bramę wjazdową na posesję i do garażu. Oczywiście z montażem. W sumie szybko zrobili i automatyka działa bez problemów. Niestety ciężko się negocjuje ceny.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.02.2013
U mnie też ok i nie narobili bałaganu tak jak ich poprzednicy. Mogę ich polecić
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.02.2013
Ja też u nich zakupiła bramę wjazdową. Szybko się wyrobili z robotą. Nie mam problemów w eksploatacji. Polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
20.02.2013
Szybki montaż...niezłe ceny. Generalnie godni polecenia