Komfortowy gabinet stomatologiczny
Komfortowy gabinet stomatologiczny , Bożena Minkowska Lek Dentysta Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Słupsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6482258265
REGON: 273866156
Rok założenia:
1998

O firmie

Nazywam się Bożena Minkowska. Prowadzę specjalistyczną praktykę lekarską, która znajduje się w Słupsku, w województwie pomorskim.

Oferta

Nasz gabinet oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych. Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej, w ramach której zajmujemy się przede wszystkim odbudową zębów, usuwaniem diastem oraz zmianą kształtu zębów z wykorzystaniem licówek kompozytowych. Oferuję także wybielanie zębów metodą nakładkową lub za pomocą lampy LED. Zajmuję się także endodoncję i lakieruję zęby, co pomaga w leczeniu nadwrażliwości zębów. W zakresie leczenia protetycznego oferuję skorzystanie z protez koron porcelanowych, protez szkieletowych i bezklamrowych, a także licówek porcelanowych. Zajmuję się również leczeniem chorób błony śluzowej i przyzębia oraz leczeniem kanałowym zębów.

Ponadto uzyskałam niezbędne kwalifikacje, aby świadczyć usługi kosmetyczne. Podstawą mojego działania jest zapewnienie bezpiecznych metod kuracji moim Pacjentom. Uzyskane kompetencje pozwalają mi m.in. na: przeprowadzanie peelingów medycznych, mezoterapię oraz stosowanie skutecznych metod odmładzania. Co więcej, podejmuję się leczenia chorób skóry oraz wygładzania zmarszczek, a także korekty ust. Regularnie biorę udział w szkoleniach z dziedziny kosmetologii, aby podnosić swoje umiejętności dla dobra Pacjentów.

Do każdego zabiegu i leczenia podchodzę z najwyższym skupieniem i zaangażowaniem. Oferuję korzystne ceny, dbam o przyjazną atmosferę w moim gabinecie.

Kontakt

Kontakt Bożena Minkowska Lek Dentysta Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Bożena Minkowska Lek Dentysta Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Słupsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Bożena Minkowska Lek Dentysta Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska