Projektowanie obiektów mieszkalnych i użytkowych
Projektowanie obiektów mieszkalnych i użytkowych, Bozart Pracownia projektowa, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1180014960
REGON: 010543282
KRS: 0000172037
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Pracownia Projektowa Bozart rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Zajmujemy się projektowaniem obiektów mieszkalnych i użytkowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Od wielu lat świadczymy usługi projektowe na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych, a także administratorów i właścicieli mieszkań na wynajem. Zajmujemy się projektowaniem obiektów mieszkalnych, usługowych i biurowych, a także aranżacją wnętrz. Nasze projekty powstają zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dbamy o wysoką precyzję wykonania i najmniejsze szczegóły, ponieważ zależy nam, aby wszystkie budynki były nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne.

Na zlecenie klientów indywidualnych i biznesowych wykonujemy:
  • projekty domów jednorodzinnych,
  • projekty domów wielorodzinnych,
  • projekty rezydencji,
  • projekty pensjonatów,
  • projekty lokali biurowych,
  • projekty obiektów handlowo-usługowych,
  • projekty obiektów magazynowych,
  • projekty obiektów produkcyjnych.
Podejmujemy się też projektowania osiedli mieszkaniowych. Uwzględniamy przy nich miejsca na tereny zielone, place zabaw dla dzieci, baseny oraz siłownie.

Dodatkowo oferujemy projektowanie wnętrz w nowych budynkach i przebudowy starszych obiektów. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć dla każdego idealne przestrzenie, które w stu procentach będą spełniały swoje funkcje. Wykonujemy aranżacje w dowolnych stylach od klasycznych, po nowoczesne.

Dla klientów wykonujemy analizy przedprojektowe, w tym analizy historyczne, widokowe i możliwości inwestycyjnych pod kątem gęstości rozmieszczenia zabudowy i jej wysokości. Zawarte są w nich także informacje o inwentaryzacji zieleni, projektach decyzji o warunkach zabudowy i ocenie warunków gruntowo-wodnych i ochronie środowiska. Ponadto sporządzamy ekspertyzy, opinie, kosztorysy, specyfikacje i wizualizacje.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Bozart Pracownia projektowa

Bozart Pracownia projektowa, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Bozart Pracownia projektowa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.