Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8981004785
REGON: 930572133
Rok założenia:
1992
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Szklarze, Bogdan Glass Usługi Szklarskie, Wrocław Bogdan Glass to firma z Wrocławia. Została założona w 1991 roku przez Bogdana Pietrzyka. Specjalizuje się w usługach szklarskich. Wykonuje zlecenia dla osób fizycznych, instytucji i podmiotów gospodarczych.

Oferta

Szkło to materiał, który doskonale nadaję się do produkcji różnych konstrukcji i elementów. Jego obróbka nie jest jednak prosta. Potrzebne jest do niej odpowiednie doświadczenie i specjalistyczne narzędzia. Wszystko to można znaleźć w zakładzie Bogdan Glass.

Jakie usługi szklarskie wykonuje zakład Bogdan Glass z Wrocławia?
Zakład Bogdan Glass to miejsce w którym szkło poddawane jest kompleksowej obróbce. Szklane tafle są przycinane na wymagany wymiar i kształt, klejone oraz szlifowane. Szklarze zajmują się też piaskowaniem szkła i wykonywaniem w nim otworów. Wykonane konstrukcje są dowożone na wskazane miejsce i fachowo montowane.

Co produkuje firma Bogdan Glass?
Firma Bogdan Glass produkuje modne i niepowtarzalne elementy wykończeniowe. Powstają w wybranym przez klientów stylu, np. nowoczesnym, klasycznym, minimalistycznym, a także romantycznym albo rustykalnym. Można wśród nich wyróżnić np. lustra do łazienek domów, biur, urzędów i innych miejsc publicznych. Mogą to być klasyczne lustra kwadratowe i prostokątne, a także lustra okrągłe, niekiedy na całą ścianę.Oferta obejmuje:
  • lustra fazowane
  • lustra brązowe
  • lustra srebrne
  • lustra weneckie
  • lustra grafitowe
Poza lustrami zakład szklarski Bogdan Glass wykonuje kabiny i parawany prysznicowe oraz panele szklane. Kabiny dostarczane są w odmianach jedno i dwuosobowych, a parawany pełnią rolę ścianek działowych i elementów dekoracyjnych. Z kolei panele szklane ozdabiają ściany i znajdują zastosowanie nie tylko w kuchniach i łazienkach, ale również salonach i sypialniach. Coraz częściej zamawiane są do ozdobienia restauracji i klubów.

Firma produkuje również zabudowy szklane, takie jak drzwi i ścianki działowe oraz szklane podłogi. Drzwi wytwarzane są ze szkła kolorowego albo laminowanego.

Uzupełnieniem oferty są półki i meble szklane. W tym drugim przypadku są to np. łatwy i stoły.

Jakie szkło budowlane można zamówić w zakładzie Bogdan Glass?
Szkło budowlane z zakładu Bogdan Glass to zadaszenia i balustrady. Wytwarzane są ze szkła hartowanego, które ma podwyższoną odporność oraz szkła matowego w różnych wariantach kolorystycznych. Szkło hartowane najczęściej używane jest w miejscach narażonych na uszkodzenia, a matowe wewnątrz pomieszczeń.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Bogdan Glass. Po więcej można wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.

Artykuły

Co warto wiedzieć o parawanach nawannowych?
Co warto wiedzieć o parawanach nawannowych?
Parawany nawannowe w bardzo wygodny i prosty sposób umożliwiają nam skorzystanie z obu opcji- wanny i prysznica. Podpowiadamy, co warto o nich wiedzieć.
Jak dobrać lustro łazienkowe?
Jak dobrać lustro łazienkowe?
Na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju luster, a przed podjęciem decyzji o jego wyborze musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Jakich?
Bogdan Glass – profesjonalne usługi szklarskie
Bogdan Glass – profesjonalne usługi szklarskie
Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą, która obejmuje szeroko pojęte usługi szklarskie. Oferujemy lustra, drzwi, balustrady i szklane elementy architektury.

Wideo

Kontakt

Kontakt Bogdan Glass Usługi Szklarskie

Bogdan Glass Usługi Szklarskie, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Bogdan Glass Usługi Szklarskie

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Daria
Daria
5.0
04.09.2019
Można na nich liczyć jeśli chodzi o szkło budowlane. Daszki i balustrady produkują na wymiar i z zachowaniem odpowiedniej wytrzymałości.
Norbert
Norbert
5.0
31.07.2019
Polecam ten zakład szklarski. Od lat z nimi współpracuję i zawsze realizują zlecenia na czas. Jakość oczywiście stoi na bardzo wysokim poziomie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
02.09.2013
Jedna z nielicznych firm, w której można realizować naprawdę wszystkie pomysły ze szkła. proszto i tanio . Polecam Pana Bogdana