Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8981004785
REGON: 930572133
Rok założenia:
1992
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Szklarze, Bogdan Glass Usługi Szklarskie, Wrocław Bogdan Glass to firma z Wrocławia. Została założona w 1991 roku przez Bogdana Pietrzyka. Specjalizuje się w usługach szklarskich. Wykonuje zlecenia dla osób fizycznych, instytucji i podmiotów gospodarczych.

Oferta

Szkło to materiał, który doskonale nadaję się do produkcji różnych konstrukcji i elementów. Jego obróbka nie jest jednak prosta. Potrzebne jest do niej odpowiednie doświadczenie i specjalistyczne narzędzia. Wszystko to można znaleźć w zakładzie Bogdan Glass.

Jakie usługi szklarskie wykonuje zakład Bogdan Glass z Wrocławia?
Zakład Bogdan Glass to miejsce w którym szkło poddawane jest kompleksowej obróbce. Szklane tafle są przycinane na wymagany wymiar i kształt, klejone oraz szlifowane. Szklarze zajmują się też piaskowaniem szkła i wykonywaniem w nim otworów. Wykonane konstrukcje są dowożone na wskazane miejsce i fachowo montowane.

Co produkuje firma Bogdan Glass?
Firma Bogdan Glass produkuje modne i niepowtarzalne elementy wykończeniowe. Powstają w wybranym przez klientów stylu, np. nowoczesnym, klasycznym, minimalistycznym, a także romantycznym albo rustykalnym. Można wśród nich wyróżnić np. lustra do łazienek domów, biur, urzędów i innych miejsc publicznych. Mogą to być klasyczne lustra kwadratowe i prostokątne, a także lustra okrągłe, niekiedy na całą ścianę.Oferta obejmuje:
  • lustra fazowane
  • lustra brązowe
  • lustra srebrne
  • lustra weneckie
  • lustra grafitowe
Poza lustrami zakład szklarski Bogdan Glass wykonuje kabiny i parawany prysznicowe oraz panele szklane. Kabiny dostarczane są w odmianach jedno i dwuosobowych, a parawany pełnią rolę ścianek działowych i elementów dekoracyjnych. Z kolei panele szklane ozdabiają ściany i znajdują zastosowanie nie tylko w kuchniach i łazienkach, ale również salonach i sypialniach. Coraz częściej zamawiane są do ozdobienia restauracji i klubów.

Firma produkuje również zabudowy szklane, takie jak drzwi i ścianki działowe oraz szklane podłogi. Drzwi wytwarzane są ze szkła kolorowego albo laminowanego.

Uzupełnieniem oferty są półki i meble szklane. W tym drugim przypadku są to np. łatwy i stoły.

Jakie szkło budowlane można zamówić w zakładzie Bogdan Glass?
Szkło budowlane z zakładu Bogdan Glass to zadaszenia i balustrady. Wytwarzane są ze szkła hartowanego, które ma podwyższoną odporność oraz szkła matowego w różnych wariantach kolorystycznych. Szkło hartowane najczęściej używane jest w miejscach narażonych na uszkodzenia, a matowe wewnątrz pomieszczeń.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Bogdan Glass. Po więcej można wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.

Artykuły

Co warto wiedzieć o parawanach nawannowych?
Co warto wiedzieć o parawanach nawannowych?
Parawany nawannowe w bardzo wygodny i prosty sposób umożliwiają nam skorzystanie z obu opcji- wanny i prysznica. Podpowiadamy, co warto o nich wiedzieć.
Bogdan Glass – profesjonalne usługi szklarskie
Bogdan Glass – profesjonalne usługi szklarskie
Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą, która obejmuje szeroko pojęte usługi szklarskie. Oferujemy lustra, drzwi, balustrady i szklane elementy architektury.
Jak dobrać lustro łazienkowe?
Jak dobrać lustro łazienkowe?
Na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju luster, a przed podjęciem decyzji o jego wyborze musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Jakich?

Wideo

Kontakt

Kontakt Bogdan Glass Usługi Szklarskie

Bogdan Glass Usługi Szklarskie, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Bogdan Glass Usługi Szklarskie

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Roman
Roman
5.0
14.07.2020
Firma Bogdan Glass dostarczyła do mojego domu wyposażenie łazienki. Wykonali kabinę prysznicową, lustro na całą ścianę oraz panele szklane. Całość wygląda świetnie!
Jarek
Jarek
5.0
10.05.2020
Szybka realizacja zamówień. Lustro po kilku dniach wisiało już na ścianie w naszym domu.
Małgorzata
Małgorzata
5.0
27.03.2020
Produkują lustra klasyczne i okrągłe. Oba rodzaje pasowały do mojego domu, dlatego je zamówiłam.
Andrzej
Andrzej
5.0
30.01.2020
Świetne zabudowy szklane. Moje biuro wygląda teraz zdecydowanie lepiej niż przed remontem. Ścianki działowe i drzwi ze szkła ładnie wyglądają.
Karolina
Karolina
5.0
24.11.2019
Szkło od firmy Bogdan Glass wygląda pięknie! Zamówiliśmy lustra do domu i jesteśmy z mężem pod wrażeniem.
Daria
Daria
5.0
04.09.2019
Można na nich liczyć jeśli chodzi o szkło budowlane. Daszki i balustrady produkują na wymiar i z zachowaniem odpowiedniej wytrzymałości.
Norbert
Norbert
5.0
31.07.2019
Polecam ten zakład szklarski. Od lat z nimi współpracuję i zawsze realizują zlecenia na czas. Jakość oczywiście stoi na bardzo wysokim poziomie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
02.09.2013
Jedna z nielicznych firm, w której można realizować naprawdę wszystkie pomysły ze szkła. proszto i tanio . Polecam Pana Bogdana