Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7691940783
REGON: 592142282
Rok założenia:
2007

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Zajmujemy się usługami dotyczącymi ślusarstwa i spawalnictwa. Współpracujemy z Klientami prywatnymi...
Pabianice, Północna 25 lok. 27
Przedmiotem naszej działalności jest profesjonalna obróbka metalu. Wykonujemy frezowanie i toczenie...
Kielce, gen. Hauke Bosaka 1
Potrzebujecie Państwo fachowej pomocy w zaprojektowaniu oraz wykonaniu konstrukcji stalowej? To zad...
Czeladź, Józefa Mazura 6
Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe z zakresu spawalnictwa oraz regeneracji części maszyn i urz...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Bochman Adam. Usługi spawalnicze " figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 7691940783. Firma ma numer REGON: 592142282.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Bełchatów w województwie łódzkim. Działa na rynku od 2007 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Turkusowa 11 lok. 9. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 97-400 Bełchatów. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.35585N, 19.38457E. "Bochman Adam. Usługi spawalnicze " to firma działająca w branży Usługi spawalnicze.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 888 032 012 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Bochman Adam. Usługi spawalnicze

Bochman Adam. Usługi spawalnicze , Bełchatów

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Bochman Adam. Usługi spawalnicze


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.