Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Wrocław w województwie dolnośląskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Ruska 58 lok. 59. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 50-079 Wrocław. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.1100536N, 17.0273235E. Firma "BLT&Flatbreads." prowadzi swoją działalność w branży Restauracje amerykańskie.

"BLT&Flatbreads." oferuje obszerne menu smacznych dań, zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich oraz kompleksowe usługi gastronomiczne dostosowane do indywidualnych wymagań, w szczególności przy organizacji uroczystości rodzinnych i spotkań biznesowych. Doświadczony personel zapewnia profesjonalną i życzliwą obsługę, dzięki czemu każdy z Gości czuje się wyjątkowo.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 71 796 33 44.

Kontakt

Kontakt BLT&Flatbreads.

BLT&Flatbreads., Wrocław

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie BLT&Flatbreads.