Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5851005744

O firmie

Nasze przedsiębiorstwo działa od 1993 roku. Ośrodek Willa Bliska mieści się w Gdańsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Willa Bliska świadczy kompleksowe usługi hotelarskie. Posiadamy duże doświadczenie w branży. Działamy na rynku już od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Nasz personal składa się z profesjonalistów. Cechuje ich dobre podejście do klienta. Pracownicy chętnie pomagają i udzielają rad w razie jakichkolwiek problemów.

Nasz ośrodek wypoczynkowy znajduje się w doskonałym umiejscowieniu. Pensjonat zlokalizowany jest się w centrum, skąd nie ma żadnego problemu z dojazdem czy zrobieniem zakupów. Starówka mieści się jedynie cztery kilometry od naszego ośrodka.

Wynajmujemy:
  • pokoje
  • apartamenty
  • sale bankietową
Dysponujemy kwaterami jedno-, dwu- oraz trzyosobowymi. Wszystkie są wyposażone w odbiornik telewizyjny oraz łazienkę. Internet jest dostępny na terenie całego pensjonatu.

Ośrodek Willa Bliska to idealne miejsce na wakacje. Nasze ceny są niskie i przystępne dla każdego klienta. Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Bliska s.c

Bliska s.c, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Bliska s.c