Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5241023577
REGON: 011190561
Rok założenia:
1994

O firmie

Firma Błękit prowadzona przez Jerzego Przychodzeń, która znajduje się w miejscowości Ząbki, w województwie mazowieckim. Zajmuje się sprzedażą oraz wdrażaniem i serwisowaniem oprogramowań komputerowych dla firm z różnych branż. Na rynku działa od 1995 roku, zdobywając w tym czasie cenne doświadczenie zawodowe.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo oprogramowania komputerowe skierowane do firm działających w różnych branżach. Oferujemy zakup oraz wdrożenie, a w razie potrzeby także serwis programów magazynowych, a także księgowych i kadrowo-płacowych.
Ponadto zajmujemy się sprzedażą programów do ewidencji oraz amortyzacji środków trwałych. Z myślą o naszych Klientach instalujemy i wdrażamy Płatnika. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo. Przeprowadzamy niezbędne szkolenia. Wszystkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje również modernizacje i montaż komputerów oraz sieci komputerowych. Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzedaż oraz wdrażanie oprogramowania komputerowego elektroniczny podpis, a także programów służących do wysyłania deklaracji podatkowych. Dodatkowo oferujemy zakup i pełną instalację programów antywirusowych.
Mimo wieloletniego doświadczenia w branży nieustannie się rozwijamy i zdobywamy nowe cenne kompetencje, aby jak najlepiej spełnić potrzeby i oczekiwania Klientów.
Ofertę dostosowujemy do Państwa indywidualnych wymagań.Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
W razie pytań prosimy o kontakt.Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Błękit Jerzy Przychodzeń

Błękit Jerzy Przychodzeń, Ząbki

Opinie (0)

Opinie o firmie Błękit Jerzy Przychodzeń