Zabiegi fryzjerskie dla Pań i Panów
Zabiegi fryzjerskie dla Pań i Panów, Black Magic Team Paulina Murzyn, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6783091630
REGON: 381548079
Rok założenia:
2018

O firmie

Salon fryzjerski Black Magic Team powstał w 2018 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Właścicielką jest Paulina Murzyn.

Oferta

Nasz salon odznacza się tym, iż narodził się z wielkiej sympatii do włosów w nowej odsłonie. Z obserwacji wiemy, jak Kliencie narzekają na brak innowacji w polskim fryzjerstwie. Nie lubią, kiedy przychodząc do stylisty, nie dostają tego, co chcą. Głownie ze względu na brak wiedzy, umiejętności czy kosmetyków. W naszym salonie jest zupełnie inaczej. Na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy i bierzemy udział w licznych szkoleniach.

Pragniemy, aby każdy wychodził od nas zadowolony. W ofercie przygotowaliśmy: strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, ombre, sombre, keratynowe prostowanie włosów oraz farbowanie. Specjalnie dla panien młodych proponujemy piękne upięcia ślubne. Poza tym wykonujemy: rozjaśnianie włosów, odsiwianie, podcinanie włosów oraz ich przedłużanie.

Dodatkowo proponujemy zabiegi nawilżanie włosów. Do tego wykorzystujemy najlepsze kosmetyki wiodących producentów w branży fryzjerskiej. Podejmujemy się również zaplatania warkoczy, upinania koków, a także stylizacji męskiego zarostu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Najmodniejsze metody koloryzacji włosów
Najmodniejsze metody koloryzacji włosów
Udając się do fryzjera, warto mieć już gotowy pomysł na koloryzację włosów. Jakie metody farbowania są najmodniejsze, komu polecane i czym się od siebie różnią

Wideo

Kontakt

Kontakt Black Magic Team Paulina Murzyn

Black Magic Team Paulina Murzyn, Kraków

Opinie (2)

Opinie o firmie Black Magic Team Paulina Murzyn

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Luiza
Luiza
5.0
17.11.2019
Jestem bardzo zadowolona z tej koloryzacji. W końcu ktoś uzyskał efekt, na jaki długo czekałam. Nie chciałam, żeby włosy straciły swoją naturalność.
Pani Ania
Pani Ania
5.0
26.09.2019
Polecam serdecznie !