Zabiegi fryzjerskie dla Pań i Panów
Zabiegi fryzjerskie dla Pań i Panów , Black Magic Team Paulina Murzyn, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6783091630
REGON: 381548079
Rok założenia:
2018

O firmie

Salon fryzjerski Black Magic Team powstał w 2018 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Właścicielką jest Paulina Murzyn.

Oferta

Nasz salon odznacza się tym, iż narodził się z wielkiej sympatii do włosów w nowej odsłonie. Z obserwacji wiemy, jak Kliencie narzekają na brak innowacji w polskim fryzjerstwie. Nie lubią, kiedy przychodząc do stylisty, nie dostają tego, co chcą. Głownie ze względu na brak wiedzy, umiejętności czy kosmetyków. W naszym salonie jest zupełnie inaczej. Na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy i bierzemy udział w licznych szkoleniach.

Pragniemy, aby każdy wychodził od nas zadowolony. W ofercie przygotowaliśmy: strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, ombre, sombre, keratynowe prostowanie włosów oraz farbowanie. Specjalnie dla panien młodych proponujemy piękne upięcia ślubne. Poza tym wykonujemy: rozjaśnianie włosów, odsiwianie, podcinanie włosów oraz ich przedłużanie.

Dodatkowo proponujemy zabiegi nawilżanie włosów. Do tego wykorzystujemy najlepsze kosmetyki wiodących producentów w branży fryzjerskiej. Podejmujemy się również zaplatania warkoczy, upinania koków, a także stylizacji męskiego zarostu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Najmodniejsze metody koloryzacji włosów
Najmodniejsze metody koloryzacji włosów
Udając się do fryzjera, warto mieć już gotowy pomysł na koloryzację włosów. Jakie metody farbowania są najmodniejsze, komu polecane i czym się od siebie różnią

Wideo

Kontakt

Kontakt Black Magic Team Paulina Murzyn

Black Magic Team Paulina Murzyn, Kraków

Opinie (6)

Opinie o firmie Black Magic Team Paulina Murzyn

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Paulina
Paulina
5.0
18.07.2020
Chodzę tutaj na grzywkę, ale zdecyduję się chyba też na koloryzację.
Franek
Franek
5.0
19.05.2020
Strzyżenie męskie jak najbardziej w punkt.
polecam
polecam
5.0
08.03.2020
Jestem zachwycona tym upięciem. Na weselu wszyscy mnie pytali, kto tak czesze.
Marcelina
Marcelina
5.0
31.01.2020
Zdecydowałam się na keratynowe prostowanie włosów. Wybrałam ten salon z polecenia. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Super!
Luiza
Luiza
5.0
17.11.2019
Jestem bardzo zadowolona z tej koloryzacji. W końcu ktoś uzyskał efekt, na jaki długo czekałam. Nie chciałam, żeby włosy straciły swoją naturalność.
Pani Ania
Pani Ania
5.0
26.09.2019
Polecam serdecznie !