Szeroki wybór wycieczek zagranicznych
Szeroki wybór wycieczek zagranicznych, Biuro Turystyki ZNP Logostour Licencja Grażyna Ostapiuk, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7780167095
REGON: 639723583
Branża:

O firmie

Nasze biuro Logos Tour znajduje się w Poznaniu. Od początku lat 80. XX wieku prowadzimy działalność w branży turystycznej. Specjalizujemy się w organizowaniu wyjątkowych wakacji i wyjazdów turystycznych do ciekawych miejsc na całym świecie. Klientom zapewniamy fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny i duży wybór wyjazdów. Nasza firma została wiele razy doceniona branżowymi nagrodami, w tym Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu.

Oferta

Spędzenie wolnego czasu poza granicami Polski to doskonały pomysł. Jednak większość biur podróży wysyła turystów w znane miejsca, które niczym nie zaskakują. Nasza oferta jest na tym tle wyjątkowa, ponieważ szczegółowo planujemy każdą wyprawę. Klientom zapewniamy wysoki standard usług, unikalne atrakcje i bezpieczeństwo. Każda wycieczka pozwala na poznanie najciekawszych atrakcji przyrodniczych, zabytków, unikalnych wydarzeń, lokalnej kultury i wyśmienitej kuchni.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • wycieczki autokarowe,
  • rejsy,
  • wycieczki dla koneserów,
  • wyjazdy na narty,
  • wyjazdy firmowe,
  • warsztaty fotograficzne.
Polecamy Państwu skorzystanie z naszej oferty wyjazdów do miejsc znajdujących się na wszystkich kontynentach, między innymi na Bałkany, do Dalmacji lub Paryża. Zachęcamy również do poznawania z naszym biurem Mongolii, Rosji, Izraela, parków narodowych Indii oraz wyjątkowych miejsc w Korei Południowej. Nasza oferta obejmuje także wyprawy do Chin, trekking po nepalskich bezdrożach, Japonii, a także Indonezji.

Prawdziwi podróżnicy docenią z pewnością możliwość odwiedzenia Australii, wzięcie udziału w karnawale w Rio, niesamowite widoki towarzyszące chilijskiej pustyni i obecność zwierząt podczas kenijskiego safari. To tylko niewielki wycinek naszej oferty, w której znajdują się także wycieczki do Stanów Zjednoczonych, wyprawy na Antarktydę i do Południowej Afryki.

Zapewniamy wyjątkowe doznania! Z nami na pewno przeżyją Państwo niesamowite przygody!

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty biura turystyki Logostour w Poznaniu.

Artykuły

Egzotyczne wakacje poza Europą? Jak wyjechać przy najniższych kosztach?
Egzotyczne wakacje poza Europą? Jak wyjechać przy najniższych kosztach?
Tanie wakacje w Bangladeszu, w Birmie, na Bornego, czy Dominikanie, są możliwe tylko, dzięki współpracy z dobrym biurem podróży takim, jak np. LOGOSTOUR.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Turystyki ZNP Logostour Licencja Grażyna Ostapiuk

Biuro Turystyki ZNP Logostour Licencja Grażyna Ostapiuk, Poznań

Opinie (3)

Opinie o firmie Biuro Turystyki ZNP Logostour Licencja Grażyna Ostapiuk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewa
Ewa
5.0
13.07.2019
Polecam pod każdym względem. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, i ci co lubią aktywny wypoczynek, jak i leżenie na plaży. My wróciliśmy wypoczęci jak nigdy.
Karol
Karol
5.0
10.05.2019
Byliśmy z narzeczoną na rejsie po Karaibach. Rewelacja. Super statek, mega fajny program, cudowne okolice, bardzo dobra opieka pilota.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
21.03.2019
Szukaliśmy nietypowych wakacji, zależało nam na bogatym programie i wybór padł na nich. Było warto! Doskonała zabawa, wszystko świetnie zorganizowane, po prostu wakacje marzeń.