Organizator niezapomnianych wycieczek dla dzieci i dorosłych
Organizator niezapomnianych wycieczek dla dzieci i dorosłych , Biuro Turystyki Szkolnej Kleks, Głogów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6931129087
REGON: 390588413
Dodatkowe kontakty:

600 370 181

Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Biuro Turystyki Szkolnej Kleks zostało założone przez Andrzeja Rosińskiego. Działamy już od 1997 roku, a nasza siedziba znajduje się w Głogowie, w województwie dolnośląskim. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty osoby prywatne, szkoły, fundacje oraz każdego, kto chciałby zwiedzać świat, ale nie wie od czego zacząć.

Oferta

Podróże kształcą i nie jest to utarty frazes, ponieważ podczas zwiedzania nowych miejsc poznajemy nie tylko piękne cuda natury, ale również zaznajamiamy się z gospodarką oraz środowiskiem danego regionu. Dlatego jednym z najważniejszych obszarów naszej działalności jest organizacja wycieczek dla grup szkolnych i młodzieży, którą zapraszamy na:
 • zajęcia w przyrodzie,
 • kolonie,
 • obozy,
 • Zielone szkoły,
 • zimowiska.
Podczas organizacji wycieczek szkolnych naszym celem jest połączenie dobrej zabawy z edukacją. Dla placówek oświatowych, a także zorganizowanych grup młodzieży planujemy wyjazdy jedno- oraz kilkudniowe. Są na przykład wycieczki krajowe do takich miejsc jak górzyste i zielone Bieszczady, zabytkowy Malbork, nadmorskie Trójmiasto czy historyczne Gniezno. Wśród naszej oferty nie brakuje też wyjazdów zagranicznych do Skalnego miasta Adrspach w Czechach, a także słonecznej Grecji czy Budapesztu znanego ze swoich urokliwych uliczek.

Jednak do współpracy zapraszamy nie tylko szkoły, ale również osoby prywatne, przedsiębiorstwa oraz instytucje. Organizujemy wycieczki dla dorosłych, a w tym wyjazdy integracyjne połączone z niezapomnianymi imprezami. Do tej pory mieliśmy okazję zaplanować już wiele takich wydarzeń, a w ramach uznania za jakość naszej pracy otrzymaliśmy złoty certyfikat "Firma Godna Zaufania".

Na Klientów, którzy chcieliby przeżyć niesamowitą przygodę, czekają wycieczki jedno- i wielodniowe, a tym krajowe i zagraniczne. Zapewniamy im przejazd do miejsca docelowego, całodobową opiekę przewodnika, wyżywienie, noclegi i moc atrakcji. Z nami można zorganizować:
 • wycieczkę do Chorwacji,
 • wycieczkę do Włoch,
 • wycieczkę do Grecji,
 • wycieczkę do Budapesztu,
 • wycieczkę do Pragi,
 • wycieczkę do Paryża,
 • wycieczkę do Sztokholmu.
Jako pasjonaci wycieczek i pięknych widoków nie zapominamy też o uroku regionalnych wsi i miasteczek w całej Polsce. Ważnym obszarem naszej działalności jest agroturystyka, czyli świetna forma wypoczynku dla dorosłych i dzieci pośród malowniczych i wiejskich terenów.

Osoby zainteresowane współpracą w ramach organizacji imprez, eventów oraz wycieczek, zapraszamy do kontaktu - Biuro Turystyki Szkolnej Kleks w Głogowie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Turystyki Szkolnej Kleks

Biuro Turystyki Szkolnej Kleks, Głogów

Aktualności

 • pielgrzymki

  22.11.2023

  Zapraszamy Państwa na wspólną pielgrzymkę do MEDJUGORIE - świętego miejsca objawień maryjnych z 1981 roku. Zwiedzimy również Budapeszt, odpoczniemy w basenie termalnym Szechenyi zbudowanym na pocesarskim kąpielisku, a także przespacerujemy się po urokliwej dzielnicy paryskiej. W kolejnych dniach obejrzymy skarb dziedzictwa UNESCO, czyli Stary Most zbudowany w XVI w. przez tureckiego sułtana. Te i wiele innych atrakcji zorganizujemy dla Was w ramach oferty wycieczek zagranicznych.

  Więcej informacji
 • biuro turystyczne

  11.09.2023

  Chcecie przywieźć ze sobą niesamowite wspomnienia z wakacji? Skorzystajcie z naszej oferty zagranicznych wycieczek dla dzieci i młodzieży. Wspólnie możemy zwiedzieć słoneczną Grecję, gdzie zobaczycie Górę Olimp - najwyższy szczyt kraju położony na wysokości 2918 m n.p.m. Wspólnie wybierzemy się też na wycieczkę do Salonik - miasta znanego z niesamowitych zabytków, takich jak świątynia Hagia Sofia, Łuk Hadriana, Rotunda czy Biała Wieża.

  Więcej informacji
 • wycieczka do zoo

  12.07.2023

  Wycieczka do Zoo Safari Dvůr Králové to atrakcja, która sprawi wiele radości nie tylko dzieciom! Jeden z największych takich obiektów w Czechach ma ponad 60 ha powierzchni i jest schronieniem dla tygrysów, lwów, flamingów, żyraf i wielu innych egzotycznych zwierząt. Ogromne wrażenie na turystach za każdym razem robi wielkopowierzchniowe safari, gdzie luzem wypasają się najróżniejsze zwierzęta, takie jak zebry, bawoły i antylopy. W tej części ogrodu zwiedzający poruszają się piętrowym busem.

  Więcej informacji
 • wycieczki dla dorosłych

  03.05.2023

  Czy wiecie, jak wiele można zwiedzić w ciągu jednego dnia?! Z nami zobaczycie niesamowite piękno i urok, jakim otacza się Skalne Miasto w Czechach. Wspólnie odwiedzimy Jańskie Łaźnie i przejdziemy 1,5-kilometrową trasę wśród koron drzew na wysokości 24 metrów ponad ziemią! W trakcie spaceru będziecie mieli możliwość wejścia na 45-metrową wieżę widokową, skąd rozpościera się niesamowity widok! Nasi przewodnicy załatwią również spływ łodziami po jeziorze skalnym.

  Więcej informacji
 • organizacja wycieczek

  05.03.2023

  Chorwacja to niezwykły kraj, w którym jednocześnie można podziwiać piękne plaże błękitnego Adriatyku oraz majestat wierzchołków Gór Dynarskich, które wznoszą się nawet do 1800 m n.p.m. Jeśli chcecie Państwo na własne oczy obejrzeć cuda natury kraju bałkańskiego, zapraszamy Was na wspólną wycieczkę! Zapewnimy Wam przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, serwis kawowy i toaletę, a także nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie do 10 000 euro oraz opiekę przewodnika.

  Więcej informacji
 • wycieczki szkolne

  31.01.2023

  Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wycieczek szkolnych dla dzieci i placówek oświatowych. Organizujemy wyjazdy jedno- i kilkudniowe, a także weekendowe. Pomagamy również wypełnić czas w trakcie zimowisk oraz zapraszamy na nasze obozy i Zielone Szkoły! Zwiedzamy najpiękniejsze tereny Bieszczad, Tatr czy Jastrzębiej Góry oraz zagranicznych regionów w Chorwacji, Czechach, Austrii, Grecji i Czarnogóry. Zapewniamy opiekę przewodnika, nocleg, wyżywienie i moc atrakcji!

  Więcej informacji

Opinie (1)

Opinie o firmie Biuro Turystyki Szkolnej Kleks


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marta B.
Marta B.
5.0
13.04.2023
Bardzo polecam biuro turystyki kleks! Pan Andrzej to miły, ciepły i konkretny człowiek. Pomógł mi w organizacji wycieczki szkolnej w mieście Leszno. Dzieci zadowolone, program bogaty a cena przystępna. Z pewnością wrócimy do Was