Tłumaczymy teksty z francuskiego i hiszpańskiego
Tłumaczymy teksty z francuskiego i hiszpańskiego, Biuro Tłumaczeń Obcojęzycznych Lingua Tłumacz Przysięgły Języka Francuskiego I Hiszpańskiego Krzysztof Panaszek, Gliwice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6311058677
REGON: 272444186
Rok założenia:
1993

O firmie

Biuro tłumaczeń Linqua zlokalizowane jest w Gliwicach, w województwie śląskim. Osobą decyzyjną jest mgr Krzysztof Panaszek - tłumacz przysięgły języka francuskiego i hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem. W branży tłumaczeniowej działamy już od 1994 roku.

Oferta

Wszystkim zainteresowanym mamy do zaproponowania kompleksowe tłumaczenia. Specjalizujemy się w języku francuskim i hiszpańskim. Podejmujemy się tłumaczeń na i z języka polskiego. Jesteśmy drobiazgowi, więc żaden szczegół nie umknie naszej uwadze. Zapewniamy wysoką jakość.

Biuro tłumaczeń obcojęzycznych Linqua z Gliwic oferuje:
 • tłumaczenia przysięgłe
 • tłumaczenia zwykłe
 • tłumaczenia przysięgłe ustne
 • tłumaczenia przysięgłe pisemne
 • tłumaczenia konsekutywne
 • tłumaczenia symultaniczne
 • tłumaczenia umów samochodowych
 • tłumaczenia medyczne
 • tłumaczenia prawnicze
 • tłumaczenia notarialne
 • tłumaczenia handlowe
Podczas tłumaczenia dokumentów dbamy o to, aby zostały zachowane normy prawne. Nie narażamy klientów na nieprzyjemnie konsekwencje nie wynikające z ich winy. Problemu nie stanowią dla nas również tłumaczenia biznesowe. Proponujemy szybkie tłumaczenie tekstów, a także stron internetowych.

Kolejnym profilem naszej działalności jest udział w negocjacjach. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu możemy podejmować się nawet najtrudniejszych zleceń i realizować je z sukcesem. Dbamy o klientów i zawsze wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Aby mieć absolutną pewność, że swoją pracę wykonamy prawidłowo nieustannie poszerzamy swoją wiedzę.

W naszej agencji tłumaczeń gwarantujemy fachowe doradztwo, także od strony formalnoprawnej. Działamy kompleksowo i rzetelnie. Naszym atutem jest terminowość i konkurencyjne ceny za tłumaczenia językowe.

Zapraszamy do współpracy z kompetentnym tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego i francuskiego! Jesteśmy przekonani, że jakość usług translatorskich zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Kontakt

Kontakt Biuro Tłumaczeń Obcojęzycznych Lingua Tłumacz Przysięgły Języka Francuskiego I Hiszpańskiego Krzysztof Panaszek

Biuro Tłumaczeń Obcojęzycznych Lingua Tłumacz Przysięgły Języka Francuskiego I Hiszpańskiego Krzysztof Panaszek, Gliwice

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Tłumaczeń Obcojęzycznych Lingua Tłumacz Przysięgły Języka Francuskiego I Hiszpańskiego Krzysztof Panaszek