Przekłady zwykłe i przysięgłe
Przekłady zwykłe i przysięgłe, Biuro Tłumaczeń Futur Ornawka Marek mgr. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego., Wadowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 15:30
Wt.
09:00 - 15:30
Śr.
09:00 - 15:30
Cz.
09:00 - 15:30
Pt.
09:00 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5511166394
REGON: 070781773
Dodatkowe kontakty:

33 873 28 00

Rok założenia:
1997

O firmie

Nazywam się Marek Ornawka i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Prowadzę działalność od 1993 roku, zatem mam wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu jestem w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagających klientów. Siedziba mojego biura Futur, znajduje się w Wadowicach, na terenie województwa małopolskiego.

Oferta

Od wielu lat pracuję jako tłumacz przysięgły. Prowadząc biuro Futur, zdobyłem wiele doświadczenia w tej dziedzinie. Oferuję szereg usług związanych z tłumaczeniami z języka niemieckiego na język polski oraz odwrotnie.

Proponuję wykonanie przekładów tekstów specjalistycznych. Jestem w stanie podjąć się zadań związanych z tłumaczeniami o różnym charakterze. Dobrze czuję się w dziedzinach technicznych i biznesowych. Potrafię świadczyć usługi zarówno dotyczące tekstów, jak i tłumaczeń ustnych.

Przyjmuję dokumenty urzędowe oraz różnego rodzaju umowy i kontrakty. Podejmę się tłumaczeń publikacji, dyplomów i certyfikatów.

Tłumaczeniom przysięgłym podlegają różnego rodzaju dokumenty, które posiadają moc prawną. Dbam o to, aby wykonane przekłady były jak najbardziej zgodne z tekstem źródłowym.

Świadczę usługi na najwyższym poziomie. Zapewniam pełne bezpieczeństwo oraz ochronę danych swoich klientów. Do tej pory udało mi się zdobyć zaufanie wielu klientów. Zwracam szczególną uwagę na detale. Dbam o dobre relacje z klientami.

Teksty do tłumaczenia przyjmuję w siedzibie biura, możecie też Państwo przesłać materiały pocztą elektroniczną lub listem poleconym.

Zapraszam do skorzystania z usług biura tłumaczeń Futur.

Kontakt

Kontakt Biuro Tłumaczeń Futur Ornawka Marek mgr. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego.

Biuro Tłumaczeń Futur Ornawka Marek mgr. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego., Wadowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Tłumaczeń Futur Ornawka Marek mgr. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego.