Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8791594855
REGON: 340019720
Rok założenia:
2005

Polecane oferty

Wykonuję kompleksowe tłumaczenia, między innymi podczas ceremonii ślubnych, negocjacji handlowych c...
Naszym klientom zapewniamy sprawne oraz rzetelne wykonanie profesjonalnych tłumaczeń. Priorytetem j...
Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy między innymi tłumaczenie dokumentów. Przełożę dok...
Specjalizuję się w przygotowywaniu tłumaczeń uwierzytelnionych i specjalistycznych. Oferuję przekła...

O firmie

Nazywam się Biruta Gruszecka i jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Zajmuję się prowadzeniem biura tłumaczeń, którego siedziba biura mieści się w Toruniu. W branży działam od ponad dziesięciu lat. Specjalizuję się zarówno w tłumaczeniach pisemnych, jak i ustnych.

Oferta

Języki obce fascynowały mnie praktycznie od zawsze. W czasach szkolnych pogłębiałam swoją wiedzę w tym zakresie, dzięki czemu teraz mogę prowadzić własną działalność tłumaczeniową. Świadczę usługi głównie w zakresie przekładów z języka angielskiego, ale także niemieckiego i rosyjskiego. Posiadam dużą wiedzę i bogate doświadczenie, dlatego świetnie radzę sobie ze wszystkimi zleceniami, zarówno dokumentów handlowych, jak i wysokospecjalistycznych dokumentów prawniczych.

Zajmuję się między innymi tłumaczeniami ekspertyz i opinii oraz umów i kontraktów, a także certyfikatów bezpieczeństwa i jakości. Wykonuję przekłady dokumentów stanu cywilnego, raportów i sprawozdań finansowych, korespondencji handlowej, a także broszur i folderów. Podejmuję się również wykonywanie tłumaczeń prezentacji multimedialnych, listów motywacyjnych oraz dokumentów przewozowych.

Podejmując współpracę z toruńskim biurem tłumaczeń, prowadzonym przez Birutę Gruszecką mają Państwo pewność, że zlecenie zrealizowane zostanie przez wykwalifikowanego pracownika, działającego profesjonalnie. Współpraca z nami to krok w dobrą stronę.

Potrzebujesz tłumaczeń? Skorzystaj z naszej bogatej oferty. Zapraszamy na naszą stronę www.

Kontakt

Kontakt Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka

Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka, Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka