Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8791594855
REGON: 340019720
Rok założenia:
2005

Polecane oferty

Wykonuję kompleksowe tłumaczenia, między innymi podczas ceremonii ślubnych, negocjacji handlowych c...
Klientom zapewniamy sprawne oraz rzetelne wykonanie profesjonalnych tłumaczeń w różnych językach. S...
Od początku działalności dokładam wszelkich starań, by moje usługi stały na najwyższym poziomie. Ka...
Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy między innymi tłumaczenie dokumentów. Przełożę dok...

O firmie

Nazywam się Biruta Gruszecka i jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Zajmuję się prowadzeniem biura tłumaczeń, którego siedziba biura mieści się w Toruniu. W branży działam od ponad dziesięciu lat. Specjalizuję się zarówno w tłumaczeniach pisemnych, jak i ustnych.

Oferta

Języki obce fascynowały mnie praktycznie od zawsze. W czasach szkolnych pogłębiałam swoją wiedzę w tym zakresie, dzięki czemu teraz mogę prowadzić własną działalność tłumaczeniową. Świadczę usługi głównie w zakresie przekładów z języka angielskiego, ale także niemieckiego i rosyjskiego. Posiadam dużą wiedzę i bogate doświadczenie, dlatego świetnie radzę sobie ze wszystkimi zleceniami, zarówno dokumentów handlowych, jak i wysokospecjalistycznych dokumentów prawniczych.

Zajmuję się między innymi tłumaczeniami ekspertyz i opinii oraz umów i kontraktów, a także certyfikatów bezpieczeństwa i jakości. Wykonuję przekłady dokumentów stanu cywilnego, raportów i sprawozdań finansowych, korespondencji handlowej, a także broszur i folderów. Podejmuję się również wykonywanie tłumaczeń prezentacji multimedialnych, listów motywacyjnych oraz dokumentów przewozowych.

Podejmując współpracę z toruńskim biurem tłumaczeń, prowadzonym przez Birutę Gruszecką mają Państwo pewność, że zlecenie zrealizowane zostanie przez wykwalifikowanego pracownika, działającego profesjonalnie. Współpraca z nami to krok w dobrą stronę.

Potrzebujesz tłumaczeń? Skorzystaj z naszej bogatej oferty. Zapraszamy na naszą stronę www.

Kontakt

Kontakt Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka

Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka, Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka