Ekspresowe i dokładne tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego
Ekspresowe i dokładne tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego, Biuro tłumaczeń ABC w Gdyni, Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5861071760
REGON: 190600379
Dodatkowe kontakty:

608 615 695

58 622 21 24

Rok założenia:
1991

O firmie

Biuro tłumaczeń ABC znajduje się w Gdyni. Powstało w 1991 roku i prowadzone jest przez tłumacz przysięgłą języka angielskiego Małgorzatę Imbierowicz. Firma jest członkiem BST - Baltic Translators Society.

Oferta

Jeśli szukają Państwo tłumacza języka angielskiego, to najlepszym wyborem jest biuro ABC. Prowadzona przez Małgorzatę Imbierowicz firma oferuje tłumaczenia pisemne, zarówno zwykłe, jak i przysięgłe z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia klienci mogą być pewni, że przekład zostanie wykonany zgodnie z zasadami i zachowaniem odpowiedniego kontekstu. Tłumaczenia dotyczą dokumentów urzędowych z takich dziedzin jak medycyna, finanse, marketing i technika.

Szczegółowa oferta obejmuje:
  • tłumaczenia dokumentów osobistych
  • tłumaczenia dokumentów przetargowych
  • tłumaczenia dyplomów
  • tłumaczenia pism procesowych
  • tłumaczenia przysięgłe dokumentów bankowych
  • tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych
  • tłumaczenia przysięgłe dokumentów sądowych
  • tłumaczenia przysięgłe prac dyplomowych
  • tłumaczenia przysięgłe zaświadczeń
  • tłumaczenia suplementów


Ponadto tłumacz przysięgła zajmuje się przekładem pisemnym aktów notarialnych, referencji, umów handlowych, zaświadczeń o niekaralności i formularzy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i idąc z duchem czasu, oferta została wzbogacona o tłumaczenia stron internetowych, instrukcji obsługi i dokumentów potrzebnych do pozyskania funduszy unijnych. Inne tłumaczenia, które można zlecić to tłumaczenia aktów urodzenia i małżeństwa, czy pism skarbowych. Uzupełnieniem oferty tłumaczeń jest redagowanie korespondencji i pism okolicznościowych oraz pomoc w uzupełnianiu obcojęzycznych formularzy.

Poza tłumaczeniami pisemnymi biuro oferuje tłumaczenia ustne oraz przygotowanie klientów do wystąpień, wykładów i prezentacji. Ponadto właścicielka biura prowadzi kursy indywidualne i grupowe języka angielskiego. Udział w nich to doskonały sposób na podniesienie swoich umiejętności językowych.

Więcej informacji związanych z działalnością biura tłumaczeń ABC można znaleźć na stronie internetowej lub uzyskać pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Biuro tłumaczeń ABC w Gdyni

Biuro tłumaczeń ABC w Gdyni, Gdynia

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro tłumaczeń ABC w Gdyni