Przygotowanie deklaracji i raportów księgowych
Przygotowanie deklaracji i raportów księgowych, Biuro Rachunkowo-Księgowe Activus B. Pacholska, Inowrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5561528652
Rok założenia:
2010

O firmie

Biuro Rachunkowo-Księgowe Activus powstało w 2010 roku. Nasza siedziba znajduje się w Inowrocławiu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielką jest Barbara Pacholska.

Oferta

Proponujemy naszym Klientom kompleksową i rzetelną obsługę. Zapewniamy dojazd do Klienta, aby odebrać dokumenty. Usługa obowiązuje na terenie całego Inowrocławia. Możemy pochwalić się Świadectwem Kwalifikacyjnym Nr 31172/02 wydanym przez Ministra Finansów. Dzięki temu możemy wykonywać czynności księgowe. Poza tym mamy za sobą ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży. Z racji nieustannych zmian w przepisach, regularnie dokształcamy się i czytamy o wszelkich nowinkach. Świadczy to o naszym nienagannym przygotowaniu do pracy i szacunku do Klientów.

Gwarantujemy Państwu tak pożądaną w tym temacie dyskrecję i poufność. Najważniejsze jest dla nas dobro naszych Klientów oraz ich zadowolenie. Standardy pracy mamy naprawdę wysokie, co z chęcią udowodnimy. Zaproponować możemy Państwu ochronę ubezpieczeniową OC z tytułu prowadzonej działalności w zakresie usług księgowych i doradztwa podatkowego. Jest to dodatkowe zabezpieczenie dla Klientów.

Nasza oferta to: prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, prowadzenie księgi handlowej, prowadzenie pozostałych ewidencji, rozliczanie wynagrodzeń pracowników (listy płac) oraz ubezpieczeń ZUS. Poza tym podejmujemy się: zgłaszania pracowników do ZUS, wystawiania zaświadczeń o wynagrodzeniach, zarobkach, a także świadectw pracy.

Dodatkowo trudnimy się: przygotowaniem deklaracji i raportów (US, ZUS, PFRON), a także doradztwem przy zakładaniu działalności gospodarczej i wyboru opodatkowania. Uzupełnieniem oferty są usługi prowadzenia rachunków wspólnot mieszkaniowych oraz rozliczeń podatkowym (VAT, PIT) rolników indywidualnych.

Zapraszamy!

Artykuły

Jak wybrać dobre biuro rachunkowe?
Jak wybrać dobre biuro rachunkowe?
Biura rachunkowe zajmują się świadczeniem usług księgowych i kadrowo-płacowych dla firm. Zobacz, czym się kierować przy wyborze najlepszego dla Twojej firmy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowo-Księgowe Activus B. Pacholska

Biuro Rachunkowo-Księgowe Activus B. Pacholska, Inowrocław

Opinie (3)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowo-Księgowe Activus B. Pacholska

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Pablo Kamoda
Pablo Kamoda
5.0
03.01.2020
Mam do nich duże zaufanie. Nigdy nie popełnili błędu.
Albert
Albert
5.0
11.11.2019
Super, że powierzyłem im przygotowanie mojego świadectwa pracy. Nie musiałem na nie długo czekać.
Grzesiek
Grzesiek
4.0
30.09.2019
Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do wykonywania przez nich pracy. Od lat prowadzą księgowość mojej firmy i jestem z tego bardzo zadowolony.