Pomoc w prowadzeniu ksiąg finansowych oraz obsłudze kadrowo-płacowej
Pomoc w prowadzeniu ksiąg finansowych oraz obsłudze kadrowo-płacowej , Biuro Rachunkowe VEGA Anna Dunajska, Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8792120148
REGON: 341071881
Rok założenia:
2011

O firmie

Nazywam się Anna Dunajska i jestem właścicielką Biura Rachunkowego VEGA, które znajduje się w Toruniu, w województwie kujawsko-pomorskim. Moim Klientom zapewniam pomoc oraz wsparcie w prowadzeniu działalności gospodarczej. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

W Biurze Rachunkowym VEGA otrzymacie Państwo pomoc w zakresie księgowości oraz finansów. Wiele osób prowadzących jednoosobową działalność lub większe przedsiębiorstwo nie ma czasu, na to, aby śledzić bieżące przepisy prawne związane z prowadzeniem działalności. Moje doświadczenie oraz wiedza dotycząca norm prawnych pozwala na przygotowywanie odpowiednich deklaracji oraz dokumentów, które są wymagane przez urzędy od właścicieli firm. Do moich zadań należy między innymi prowadzenie książki przychodów i rozchodów, a także przygotowanie sprawozdań finansowych i rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego.

Zajmuję się także wszystkimi sprawami dotyczącymi Państwa pracowników. Obsługa kadrowo-płacowa obejmuje takie usługi jak:
  • przygotowanie deklaracji ZUS,
  • rozliczenia PIT,
  • składki ZUS,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej,
  • przygotowanie umów o pracę,
  • wystawianie świadectw pracy,
  • umowy cywilnoprawne.
Pomogę także przy rejestracji działalności. Wypełnię dokumenty i będę Państwa przedstawicielem w odpowiednich instancjach.

Przeprowadzam audyty wewnętrzne, które pozwalają wyeliminować błędy podczas prowadzenia dokumentów i finansów.

Moje biuro posiada odpowiednie ubezpieczenie ze względu na rodzaj wykonywanego przeze mnie zawodu. Zapraszam do kontaktu z Biurem Rachunkowym VEGA z Torunia.

Artykuły

Wynik finansowy przedsiębiorstwa – poznaj kondycję swojej firmy
Wynik finansowy przedsiębiorstwa – poznaj kondycję swojej firmy
Informacja o wyniku finansowym pozwala na określenie stopnia opłacalności prowadzenia działalności i ułatwia podejmowanie decyzji dotyczących przyszłości firmy
Czym jest Jednolity Plik Kontrolny?
Czym jest Jednolity Plik Kontrolny?
Prowadzenie księgowości przy pomocy programów komputerowych zobowiązuje do przygotowywania Jednolitego Pliku Kontrolnego. Dowiedz się, co powinien on zawierać.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe VEGA Anna Dunajska

Biuro Rachunkowe VEGA Anna Dunajska, Toruń

Opinie (9)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe VEGA Anna Dunajska

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Dorota
Dorota
5.0
30.05.2021
Księgowa posiada ubezpieczenie, więc nie ma co się martwić. Nie popełnia błędów i jest sumienna. Ja polecam ją z czystym sumieniem.
Olga
Olga
5.0
11.03.2021
Pani Dunajska objęła wiele obowiązków w naszej firmie, od prowadzenia książki handlowej, po kadry, płace oraz finanse. Teraz prowadzenie działalności stało się o wiele łatwiejsze, wszystko jest zrobione na czas.
Halina
Halina
4.0
05.01.2021
Kompetentna księgowa, która ma zawsze porządek w papierach, polecam.
Maciek
Maciek
5.0
07.11.2020
Na pewno ta Pani sprawi, że wasza firma będzie funkcjonowała bez zarzutu pod względem finansowym oraz podatkowym. Zna się na prawie i jest na bieżąco z obowiązującymi przepisami.
Norbert
Norbert
5.0
13.09.2020
Księgowa przeprowadziła niedawno audyt w naszej firmie, dzięki któremu dowiedziałem się, co powinienem poprawić w zakresie rachunkowości. To było bardzo pomocne i pomogło wyeliminować wiele błędów.
Basia
Basia
5.0
01.07.2020
Jestem szczęśliwa, że trafiłam na tak dobrą księgową. W moich dokumentach był bałagan, co bardzo blokowało mnie w wielu działaniach. Księgowa wszystko nadrobiła i wypełniła brakujące dokumenty.
Jarosław
Jarosław
5.0
27.05.2020
Mam sporą firmę i coraz więcej pracowników. Dobrze czuję się w sprawach podatkowych i większość rzeczy robiłem sam. Teraz jednak wszystkie obowiązki powierzyłem nowej księgowej. Pani Anna Dunajska zajmuje się przygotowaniem umów o pracę, wystawianiem świadectw pracy, prowadzeniem kart pracowniczych i wieloma innymi sprawami. To ogromne odciążenie.
Rita
Rita
4.0
09.03.2020
Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pani Anna Dunajska doskonale zna się na prawie i wie, czego od przedsiębiorcy wymagają polskie urzędy. Dzięki niej nie muszę przejmować się wieloma sprawami, takimi jak przygotowaniem deklaracji ZUS, czy rozliczenia PIT.
Romek
Romek
5.0
10.01.2020
Polecam tę księgową. Bardzo sumiennie prowadzi wszystkie dokumenty. Dzięki jej pomocy w kwestiach podatkowych udało nam się usprawnić działanie całego zespołu.