Specjalistyczne doradztwo podatkowe
Specjalistyczne doradztwo podatkowe, Biuro Rachunkowe Usługi Księgowe Iwona Pierucka, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6782216360
REGON: 385019567
Rok założenia:
2019
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nasza firma ma siedzibę w Krakowie. Właścicielką jest Iwona Pierucka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Prowadzimy biuro rachunkowe. Jesteśmy specjalistami w tej kwestii. W firmie Iwony Pieruckiej dysponujemy dużą wiedzą i doskonale orientujemy się w realiach rachunkowych. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia tego typu działalności. Klienci cenią nas za rzetelność i dokładność.

Możemy zaproponować szeroki zakres usług. Do naszych obowiązków należy prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a także ksiąg handlowych (pełna księgowość). Przygotowujemy deklaracje dla ZUS i US. Oprócz tego zajmujemy się również rozliczeniami rocznymi PIT-u i ryczałtu ewidencjonowanego.

W biurze rachunkowym Iwony Pieruckiej przedstawiamy sprawozdania finansowe, które zawierają:
  • bilans,
  • rachunek zysków i strat,
  • rachunek przepływów pieniężnych,
  • informacje wyjaśniające.
W zakres naszej oferty wchodzi reprezentacja przed urzędami. Poza tym zapewniamy pomoc w założeniu i likwidacji działalności gospodarczej. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i najwyższą jakość pracy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Środki trwałe w przedsiębiorstwie
Środki trwałe w przedsiębiorstwie
Środki trwałe, jakie nabywa przedsiębiorca muszą być odpowiednio sklasyfikowane. Trzeba określić ich wartość początkową. Część z nich podlega amortyzacji.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Usługi Księgowe Iwona Pierucka

Biuro Rachunkowe Usługi Księgowe Iwona Pierucka, Kraków

Opinie (6)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Usługi Księgowe Iwona Pierucka

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Paulina
Paulina
5.0
05.11.2020
Księgi rachunkowe są prowadzone sumiennie i starannie. Nie ma w nich błędów ani bałaganu. Polecam.
Mateusz
Mateusz
5.0
19.09.2020
Moja firma doskonale prosperuje, odkąd pojawiła się w niej Pani Iwona Pierucka. Doradziła mi w wielu kwestiach podatkowych i rachunkowych. Dzięki niej nie popełniam wcześniejszych błędów.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
22.07.2020
Księgowa pomogła mi przy zakładaniu firmy. Dokładnie wyjaśniła jakie dokumenty należy zgromadzić i jak je wypełnić. Dzięki niej udało mi się bardzo szybko dostarczyć wszystko, co potrzebne i zarejestrować działalność.
Jakub
Jakub
5.0
02.05.2020
Bardzo dobra księgowa, która pomogła mi naprawić wszystkie błędy wynikające z błędów poprzedniego biura rachunkowego. Dzięki niej przeszedłem pozytywnie wszystkie kontrole z urzędu.
Michalina
Michalina
4.0
21.03.2020
Odkąd ta Pani zajęła się obsługą kadr i płac w mojej firmie mam o wiele więcej czasu na inne obowiązki. Wypłaty są zawsze na czas, a dokumenty pracownicze są prowadzone prawidłowo.
Mateusz
Mateusz
5.0
19.01.2020
Jestem zadowolony z usług tej Pani. Po pierwsze ma wszystkie kwalifikacje i wiem, że osoba, która prowadzi moją firmę to profesjonalistka. Po drugie każdy dokument jest bardzo sumiennie przygotowany. Wszystkie deklaracje są przygotowywane w terminie.