Wykonujemy usługi rachunkowe od ponad 30 lat
Wykonujemy usługi rachunkowe od ponad 30 lat, Biuro Rachunkowe Taksa Doradztwo Podatkowe, Usługi Rachunkowe Marianna Grubska, Uniejów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6680002460
REGON: 310061510
Rok założenia:
1994

O firmie

W Uniejowie, na terenie województwa łódzkiego znajduje się nasze biuro rachunkowe Taksa. Zajmujemy się księgowością oraz doradztwem podatkowym. Działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku. Osobą zarządzającą firmą jest Marianna Grubska.

Oferta

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości i doradztwa podatkowego, dedykowane zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Priorytetem jest dla nas zapewnienie najwyższej jakości usług i pełne zadowolenie klientów.

Świadczymy następujące usługi:
 • rozliczanie podatków
 • rozliczenia ZUS,
 • rozliczenia dochodów z pracy w krajach Unii Europejskiej,
 • audyty księgowe,
 • konsulting dla firm.
Dodatkowo, oferujemy obsługę kadrowo-płacową firm, zajmując się m.in prowadzeniem akt osobowych pracowników oraz naliczaniem płac.

Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści z bogatym doświadczeniem zawodowym oraz odpowiednimi kwalifikacjami. Szybko, dokładnie i terminowo wykonują powierzone im zadania, nawet pod presją czasu. Posiadają też wiedzę z zakresu prawa podatkowego i finansowego, co jest niezbędne dla efektywnego świadczenia naszych usług.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego biura, Taksa z Ujeniowa..

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Taksa Doradztwo Podatkowe, Usługi Rachunkowe Marianna Grubska

Biuro Rachunkowe Taksa Doradztwo Podatkowe, Usługi Rachunkowe Marianna Grubska, Uniejów

Aktualności

 • rozliczanie podatków

  05.05.2024

  W biurze rachunkowym Taksa rozliczamy podatki i zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie tego procesu. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów fachowo przeprowadzi Cię przez ten obowiązek, zapewniając dotrzymanie wszystkich niezbędnych terminów i uniknięcie potencjalnych błędów. Dzięki naszemu niezachwianemu wsparciu możesz mieć pewność, że proces rozliczenia podatkowego będzie płynny i bezstresowy.

 • usługi rachunkowe

  28.03.2024

  W tych niepewnych ekonomicznie czasach niezwykle ważne jest, aby priorytetowo traktować bezpieczeństwo i stabilność swojej firmy. W tym miejscu do gry wkraczają niezawodne usługi rachunkowe, które mogą pomóc w śledzeniu finansów i zapewnić cenne porady. W biurze rachunkowym Taksa zapewniamy wyjątkowe usługi rachunkowe, które mogą pomóc w efektywnym zarządzaniu firmą. Gorąco polecamy skorzystanie z naszych usług, aby zabezpieczyć przyszłość swojej firmy.

 • księgowość

  13.01.2024

  Księgowość stanowi fundament każdej firmy, dlatego istotne jest, aby upewnić się, że wybrane biuro rachunkowe jest rzetelne i godne zaufania. W Taksa posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, co pozwala nam zapewnić rzetelne doradztwo księgowe i podatkowe. Oferujemy profesjonalne wsparcie, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu.

 • biuro rachunkowe

  07.11.2023

  Biuro rachunkowe Taksa proponuje swoim klientom różnorodne usługi. Eksperci firmy są w stanie zrealizować szeroki zakres usług księgowych, podatkowych i prawnych. Pracownicy firmy pomogą w wyborze najkorzystniejszej formy organizacji przedsiębiorstwa oraz ustaleniu wysokości podatku dochodowego. Zapraszamy

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Taksa Doradztwo Podatkowe, Usługi Rachunkowe Marianna Grubska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.