Profesjonalna księgowość dla firm
Profesjonalna księgowość dla firm, Biuro Rachunkowe Skip Tax Barbara Florczak, Oleśnica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9111732892
REGON: 22341385
Rok założenia:
2014

O firmie

Biuro rachunkowe Skip Tax zlokalizowane jest w Oleśnicy, na terenie województwa dolnośląskiego. Specjalizujemy się w pełnej obsłudze księgowej dla dużych firm i małych przedsiębiorstw. Na rynku działamy od 2014 roku. Osobą decyzyjną w firmie jest Jadwiga Florczak.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowa obsługa firm, których księgowość bazuje na podatkowej księdze przychodów i rozchodów lub ryczałcie ewidencjonowanym. Zajmujemy się również pełną księgowością spółek prowadzących księgi rachunkowe.

Do naszych obowiązków należy świadczenie usług, takie jak:
  • rozliczenia ZUS,
  • obsługa ryczałtowa,
  • oświadczenia dla cudzoziemców,
  • sporządzanie dokumentacji urlopowej,
  • ewidencja środków trwałych.
Naszym klientom zapewniamy prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, a także reprezentację przed urzędami skarbowymi. Wspieramy podczas załatwiania wszelkich formalności związanych z założeniem działalności gospodarczych. Oferujemy wsparcie przy rejestracji spółek prawa handlowego. Zajmujemy się rozliczaniem firmy o różnych formach, zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jak i spółki komandytowe oraz o różnych profilach działalności, takich jak handel, produkcja czy usługi.

Zapewniamy pełen profesjonalizm, uczciwość i poczucie bezpieczeństwa. Nasze kwalifikacje popiera świadectwo wydane przez Ministra Finansów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Skip Tax Barbara Florczak

Biuro Rachunkowe Skip Tax Barbara Florczak, Oleśnica

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Skip Tax Barbara Florczak