Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7581823786
REGON: 200068776
Rok założenia:
2006
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biuro Rachunkowe VERSUS znajduje się w Białymstoku. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2006 roku. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej. Właścicielką jest Magdalena Piżewska.

Oferta

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w rachunkowości i rozliczaniu różnego rodzaju zeznań podatkowych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie ksiąg podatkowych, przygotowywanie sprawozdań podatkowych, reprezentowanie klientów przed Urzędem Skarbowym, prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz obsługę kadrowo-płacową.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Chętnie też pomagamy klientom, którzy są na etapie zakładania własnej działalności gospodarczej.

Ponadto zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, akt osobowych pracowników, naliczaniem wynagrodzeń dla pracowników i wystawianiem PIT-ów. Specjalizujemy się też w likwidowaniu zaległości podatkowych firm. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość oraz ochronę danych osobowych.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby Biura rachunkowego VERSUS w Białymstoku.

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe mgr Magdalena Piżewska

Biuro Rachunkowe mgr Magdalena Piżewska, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe mgr Magdalena Piżewska