Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6331701283
REGON: 381110970
Rok założenia:
2018

O firmie

Biura rachunkowe, Biuro Rachunkowe LEDA Anita Machalica, Jastrzębie-Zdrój Biuro rachunkowe Leda siedzibę ma w Jastrzębiu-Zdroju, na terenie województwa śląskiego. Właścicielką biura jest Anita Machalica. Początek naszej działalności w branży sięga 1997 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w szeroko pojętej księgowości i rachunkowości. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowo-podatkowych. Podejmujemy się obsługi kadr i płac. Nasza oferta skierowana jest do indywidualnych przedsiębiorców, małych i średnich firm oraz spółek jawnych, cywilnych i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Obsługujemy tez podmioty indywidualne, organizacje i stowarzyszenia.

Jakie usługi księgowe oferuje biuro rachunkowe Leda w Jastrzębiu-Zdroju?

Nasze biuro oferuje obsługę księgową firm, niezależnie od formy prowadzonej działalności. Pomożemy w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Sporządzamy zeznania roczne, przygotowujemy deklaracje podatkowe, sporządzamy też sprawozdania finansowe, statystyczne oraz analizy i prognozy finansowe.

Prowadzimy:
  • księgi rachunkowe,
  • księgi przychodów i rozchodów,
  • ewidencje podatkowe ryczałtu ewidencjonowanego.
Zapewniamy naszą pomoc przy sporządzaniu wniosków kredytowych, redagowaniu podań i odwołań, udzielamy wskazówki osobom, które chcą założyć lub prowadzą własną działalność gospodarczą. Pomożemy także bezrobotnym oraz absolwentom w sporządzeniu wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej z funduszu pracy.

Co oferuje biuro rachunkowe Leda w zakresie obsługi kadr i płac?

Biuro rachunkowe Leda oferuje kompleksową obsługę kadrowo-płacową firm. Prowadzimy dokumentację i ewidencję personalną pracowników, w tym akta osobowe, ewidencję czasu pracy oraz dokumentację związaną z potwierdzaniem obecności i absencji pracowników. Sprawujemy kontrole nad harmonogramem czasu pracy. Zapewniamy prowadzenie rejestru wypadków przy pracy i rejestru chorób zawodowych.

Oferujemy:
  • sporządzanie list płac,
  • prowadzenie kartoteki wynagrodzeń pracowników,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • sporządzenie deklaracji ZUS,
  • przygotowywanie umów.
Zajmujemy się prowadzeniem dokumentacji zasiłkowej w zakresie zasiłku chorobowego, macierzyńskiego czy rodzinnego. Przygotujemy przelewy z opłatami do ZUS oraz raporty RMUA za okresy miesięczne.

Naszym Klientom zapewniamy pełną dyspozycyjność, gwarantujemy także dyskrecję. Zapraszamy!

Artykuły

Rachunkowość zarządcza – usługi najlepszych biur rachunkowych
Rachunkowość zarządcza – usługi najlepszych biur rachunkowych
Pożądanymi usługami rachunkowymi, są te związane z wykonywaniem analiz finansowych, czy też prognoz ekonomicznych (w ramach rachunkowości zarządczej).

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe LEDA Anita Machalica

Biuro Rachunkowe LEDA Anita Machalica, Jastrzębie-Zdrój

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe LEDA Anita Machalica