Prowadzimy Waszą księgowość od 1998 roku
Prowadzimy Waszą księgowość od 1998 roku, Biuro Rachunkowe Izabela Podkówka, Kępno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6191535866

O firmie

Biuro Rachunkowe Izabeli Podkówki z Kępna, w województwie wielkopolskim, to miejsce, gdzie profesjonalnie i rzetelnie zajmujemy się prowadzeniem księgowości Państwa działalności gospodarczej. Jesteśmy certyfikowanym biurem rachunkowym dostępnych w Centrum Informacji Księgowej. Dla zapewnienia Państwu bezpieczeństwa i transparentności wszystkie nasze usługi objęte są ubezpieczeniem.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Oferta

Działamy od 25 lat. Zgromadziliśmy przez ten czas ogromne doświadczenie w branży księgowej. Nieustanie aktualizujemy swoją wiedzę i kompetencje, by dostosowywać się do zmian w przepisach oraz potrzeb klientów. Usługowo prowadzimy księgowość dla działalności rozliczających się na zasadach ogólnych, ryczałtem ewidencjonowanym, podatkiem liniowym, a także będącymi płatnikami VAT. Naszymi klientami są osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, małe i średnie przedsiębiorstwa. Oferujemy im:
  • prowadzenie ksiąg handlowych i rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie rejestru VAT,
  • obsługę JPK,
  • prowadzenie ewidencji ryczałtu,
  • prowadzenie spisu środków trwałych i niematerialnych.
Sporządzamy deklaracje i dokumentację wymaganą przez urzędy skarbowe, ZUS czy GUS. Przygotowujemy też na żądanie bilanse i sprawozdania finansowe.

Jeśli zatrudniacie Państwo pracowników, to możemy również zająć się pełną obsługą wszystkich spraw kadrowych i płacowych.

To nie wszystko! Chętnie pomożemy Wam w założeniu i rejestracji własnej działalności gospodarczej lub w jej likwidacji zgodnej z obowiązującymi przepisami.

Dodatkowo zajmujemy się pomaganiem w zwrotach nadpłaconego podatku z zagranicy.

Chętnie opowiemy o warunkach współpracy podczas bezpośredniego kontaktu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Izabela Podkówka

Biuro Rachunkowe Izabela Podkówka, Kępno

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Izabela Podkówka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.