Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551189653
REGON: 320446478
Rok założenia:
2007

O firmie

Siedziba biura rachunkowego Infokadr zlokalizowane jest w Szczecinie. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach rachunkowo-księgowych. Działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku. Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki któremu możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Właścicielem firmy jest Katarzyna Kinaszewska.

Oferta

Podstawowym profilem naszej działalności jest pełen zakres profesjonalnych usług księgowych, które kierujemy szczególnie do Klientów prowadzących własną działalność gospodarczą. Zajmujemy się sporządzeniem rocznych deklaracji podatkowych i comiesięcznych deklaracji ZUS, prowadzeniem rozliczeń dla podatku zryczałtowanego i karty podatkowej, a także prowadzeniem ewidencji środków trwałych i wyposażenia. Możemy Państwu zaoferować fachową pomoc przy zakładaniu oraz prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
  • prowadzenie rejestrów i ewidencji
Na zlecenie Klientów przygotowujemy umowy o pracę, sporządzamy listy płac i rozliczanie umów cywilnoprawnych, zgłaszamy pracowników w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz przygotowujemy dokumenty związane z zakończeniem stosunku pracy.

Oferujemy reprezentowanie Klienta i jego interesów w różnego rodzaju urzędach, na przykład w Urzędzie Skarbowym. Ponadto uczestniczymy we wszelkiego rodzaju kontrolach podatkowych.

Gwarantujemy rzetelność, uczciwość i terminowość, a także poufność. Zapewniamy, że sprawnie wywiążemy się z każdego powierzonego nam zlecenia.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Infokadr Kinaszewska Katarzyna

Biuro Rachunkowe Infokadr Kinaszewska Katarzyna, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Infokadr Kinaszewska Katarzyna