Zespół doświadczonych doradców podatkowych i licencjonowanych księgowych
Zespół doświadczonych doradców podatkowych i licencjonowanych księgowych, Biuro rachunkowe Helena Siębor, Wodzisław Śląski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6470517488
REGON: 271684155
Rok założenia:
1992

O firmie

Nasze Biuro rachunkowe prowadzone przez Helenę Siębor działa na terenie Wodzisławia Śląskiego, w województwie śląskim. Istniejemy nieprzerwanie od 1992 roku oferując usługi rachunkowe i księgowe na najwyższym poziomie. Zachęcamy do poznania szczegółów oferty.

Oferta

Działalność naszego biura rachunkowego w Wodzisławiu Śląskim, prowadzonego przez Helenę Siębor, to przede wszystkim dwadzieścia pięć lat doświadczenia. Jesteśmy biurem, które wyrobiło sobie jakość i renomę dzięki profesjonalnej realizacji zadań i najwyższemu poziomowi obsługi.

Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym oraz obsłudze księgowo-rachunkowej, a także kadrowo-płacowej. W zakres prowadzonej przez nas działalności dla firm wchodzi reprezentacja Klientów przed organami podatkowymi, ZUS i PFRON, a także usługi związane z przekształceniami spółek oraz przygotowywaniem wniosków układowych do sądu w części finansowej. Działaliśmy już na takich polach, jak księgowość klubów sportowych ekstraklasy, firm działających w strefie ekonomicznej, Zakładów Pracy Chronionej ( ZPChR), podmiotów działających w Specjalnych Strefach Ekonomicznych, czy jednostek prowadzących działalność w zakresie gier i zakładów wzajemnych.

Nasza oferta księgowa jest wyjątkowo kompleksowa. W jej zakresie mieści się obsługa ksiąg rachunkowych (w tym prowadzenie dziennika, księgi głównej, czy ksiąg pomocniczych), ewidencje podatkowe (prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, czy karty podatkowej), ewidencja środków trwałych i wyposażenia, a także działalność w zakresie sprawozdawczości, w tym sporządzanie różnorodnych sprawozdań finansowych, bilansu, czy rachunków. Wykonujemy także:
  • deklaracje podatkowe i inne (podatek dochodowy, VAT, akcyzowy, gier, czy czynności cywilno-prawnych).
  • analizy finansowe i ekonomiczne
  • rozliczenia podatkowe
  • prowadzenie spraw kadrowych
W każdej z tych dziedzin oferujemy bardzo szczegółową i przede wszystkim profesjonalną obsługę.

Doskonała wiedza, także zakresu prawa pozwala nam zajmować się rzetelnie doradztwem podatkowym. Polecamy bieżące konsultacje oraz różnorodne analizy skutków prawnych i finansowych związanych z Państwa działaniami. Analizujemy też wszelkie ryzyko podatkowe. Pomagamy przy zakładaniu i likwidacji działalności oraz wielu czynnościach związanych z jej prowadzeniem również z obsługą kadrowo-płacową.

Zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych pracowników, których doświadczenie i umiejętności są bez zarzutu. Cechuje nas rzetelne i odpowiedzialne podejście do wszelkich zadań, a szerokie grono zadowolonych Klientów jest najlepszym dowodem wysokiej jakości naszych usług. Zawsze przestrzegamy dyskrecji, a w wykonywanej pracy jesteśmy rzetelni i terminowi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Łatwe rozwiązywanie problemów podatkowych dzięki doradcy
Łatwe rozwiązywanie problemów podatkowych dzięki doradcy
Doradztwo podatkowe to doskonałe wsparcie dla każdego przedsiębiorcy, który dzięki niemu uniknie wielu problemów związanych np. z niewłaściwym rozliczaniem.
Kompleksowe usługi świadczone przez biuro rachunkowe Heleny Siębor
Kompleksowe usługi świadczone przez biuro rachunkowe Heleny Siębor
Firma decydująca się na współpracę z biurem rachunkowym Heleny Siębor otrzymuje pełne wsparcie zarówno w zakresie księgowości, jak i doradztwa podatkowego.
Rachunkowość podmiotów gospodarczych
Rachunkowość podmiotów gospodarczych
Obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości i księgowości uwzględnia między innymi prowadzenie ksiąg handlowych oraz spraw kadrowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro rachunkowe Helena Siębor

Biuro rachunkowe Helena Siębor, Wodzisław Śląski

Słowa kluczowe

Opinie (26)

Opinie o firmie Biuro rachunkowe Helena Siębor

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Eryk
Eryk
5.0
06.05.2019
Solidne usługi księgowe. Rozliczenia są zawsze wykonywane na czas. Polecam, bo warto.
Krystian
Krystian
5.0
22.03.2019
Takie biuro rachunkowe to prawdziwy skarb dla każdej firmy. Oni wykonują rozliczenia, a ja mogę się skupić na biznesie.
Dawid
Dawid
5.0
10.02.2019
W swojej dziedzinie nie pozwalają sobie na amatorszczyznę. Dlatego od lat korzystam z ich usług, lepszego biura podatkowego po prostu nie znam.
Karol
Karol
5.0
03.01.2019
Reprezentowali mnie przez ZUS-em i Urzędem Skarbowym, kiedy nie mogłem się tam stawić, bo przebywałem za granicą. Można na nich liczyć, zawsze wszystko robią na najwyższym poziomie.
Aśka
Aśka
5.0
23.12.2018
Nie dziwię się, że wciąż się rozwijają i zdobywają nowych klientów. Po prostu są najlepsi, o tej branży chyba wiedzą wszystko. Jeśli chodzi o rachunkowość to fachowcy w każdym calu.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
30.11.2018
Bardzo dobrze znają się na sprawach kadrowych i w szerokim zakresie je obsługują. Firma z którą od lat współpracuję i która ani trochę nie obniżyła wysokiego poziomu swoich usług. Serdecznie polecam.
Emilia
Emilia
5.0
21.10.2018
Podjęli się przeprowadzenia analiz finansowych dla mojej firmy. Dobrze wykonana usługa, na pewno jeszcze tam wrócę.
Daniel
Daniel
5.0
26.09.2018
Rzetelnie zrobione deklaracje podatkowe.I zawsze tak jest, po prostu nie zawodzą.
Wojtek
Wojtek
5.0
02.08.2018
Dobre, konkretne biuro rachunkowe. Ciężko się do czegokolwiek przyczepić, dbają o to, żeby na każdym poziomie było w pełni profesjonalnie.
Helena
Helena
5.0
27.07.2018
Sporządzili dla mnie kilka sprawozdań finansowych. Wykonane, jak trzeba, nie mam żadnych zastrzeżeń. Warto.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
27.06.2018
Prowadzą księgę przychodów i rozchodów mojego przedsiębiorstwa. Są skrupulatni, wszystko dokładnie rozliczają i sprawdzają dlatego mam pewność, że będzie to zrobione, jak należy. To biuro rachunkowe to fachowcy.
Anita
Anita
5.0
22.05.2018
Zajmują się prowadzeniem księgi głównej w mojej firmie. Absolutnie żadnych powodów do narzekań, reprezentują najwyższy poziom.
Elżbieta
Elżbieta
5.0
15.04.2018
Trudnią się w doradztwie podatkowym i świetnie im to wychodzi. Doskonale mi poradzili odnośnie mojej działalności, biorąc pod uwagę jej wszelkie niuanse. Nie ma tam jakiejś masówki, każdej sprawie się rzetelnie przyglądają.
Antek
Antek
5.0
30.03.2018
Bardzo dobre biuro rachunkowe! Zawsze mam pewność, że wszystko zrobią, jak należy i na czas. Nie ma u nich żadnego olewactwa, czuję się, jakby moja sprawa była najważniejsza. Wyjątkowi profesjonaliści.
Kuba
Kuba
5.0
25.02.2018
Powierzyłem im prowadzenie mojej firmy, terminowo wywiązują się z pracy i wszystko robią rzetelnie i przejrzyście. Cieszę się bo mam spokój i nie muszę się przejmować rachunkami i podatkami... Polecam biuro rachunkowe :).
Damian
Damian
5.0
16.01.2018
Służą fachowym doradztwem i dokładnie redagują pisma i inne dokumenty! Polecam bo to najlepsze biuro w regionie!
Mateusz
Mateusz
5.0
05.12.2017
Pomogli mi podczas likwidacji działalności. Jestem pozytywnie zaskoczony współpraca z tym biurem. Szczerze mogę polecić wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej obsługi :).
Filip
Filip
5.0
09.11.2017
Jak dla mnie firma, z której inne powinny biura brać przykład. Od początku naszej współpracy nie musiałem się zjawić w siedzibie, wszystko można załatwić emailem. Pełen profesjonalizm i kompleksowość. Dbają o klientów. Szczerze polecam.
Łucja
Łucja
5.0
20.10.2017
Firma zdecydowanie godna zaufania. Wykazują się zawsze najwyższą starannością i profesjonalizmem. Dokładnie prowadzą sprawy kadrowe. Polecam :)
Mira
Mira
5.0
21.09.2017
Dzięki powierzeniu kwestii podatków profesjonalistom - mam więcej czasu na rozwój swojej firmy. Duży plus biura rachunkowego to indywidualne podejście do klienta oraz rzetelność we współpracy. Polecam na prawdę :).
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
01.08.2017
Usługi rachunkowe na najwyższym poziomie. Współpracujemy od wielu lat. Zapewniam, że można im zaufać. Znają się na wszelkich formalnościach i kompleksowo prowadzą księgi. Polecam!
Tomasz
Tomasz
5.0
05.07.2017
Najlepsze biuro w mieście. Charakteryzuje się dużym profesjonalizmem oraz wysokimi kompetencjami pracowników. Rzetelnie i na czas. Serdecznie polecam.
Beata
Beata
5.0
27.06.2017
Bardzo profesjonalne biuro księgowe. Wszystko jak należy, a uzyskanie nawet skomplikowanej informacji nie wymaga długiego oczekiwania. Pracownicy świetnie wykwalifikowani w zakresie swoich obowiązków. Ogólnie współpraca jest naprawdę miła i sympatyczna.
Jan
Jan
5.0
26.05.2017
Biuro Rachunkowe Heleny Siębor to solidna i rzetelna firma. Zawsze służą fachową poradą oraz pomocą. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i wszystkim polecam usługi rachunkowe właśnie u nich!
Emil
Emil
5.0
10.04.2017
Super obsługa - szybko i solidnie. Wszystko na czas i tak jak powinno być. Polecam serdecznie.
Bartosz
Bartosz
5.0
31.03.2017
W pełni profesjonalne biuro rachunkowe. Potrafią wyciągnąć z największych kłopotów. Gorąco polecam powierzenie prowadzenia firmy właśnie im :). Doskonale znają się na wykonywaniu swojej pracy!
Zobacz więcej (16)