Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5830017067
REGON: 190521562
Rok założenia:
1991

O firmie

Nazywam się Łucja Goc. Prowadzę biuro rachunkowe Alfa w Gdańsku, gdzie obejmuję stanowisko doradcy podatkowego. Zajmujemy się obsługą księgową przedsiębiorstw. Rozpoczęliśmy działalność już w 1991 roku, co daje nam bardzo duże doświadczenie w usługach rachunkowych. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów, z którymi prowadzimy stałą współpracę.

Oferta

Zapewniamy w pełni profesjonalne usługi księgowe. Posiadamy wszelkie świadectwa kwalifikacyjne i certyfikaty uprawniające nas do działalności księgowej. Z naszych usług korzystają m.in. właściciele przedsiębiorstw, spółek kapitałowych i osobowych. W skład naszych obowiązków zawodowych wchodzą m.in.:
  • obsługa księgowa
  • obsługa księgowo-płacowa
  • przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych
  • prowadzenie ksiąg handlowych
  • rozliczenia PIT
  • rozliczenia ZUS
Świadczymy także porady dla wszystkich Klientów dotyczące zminimalizowania obciążeń finansowych i spraw kadrowo-płacowych. Przygotowujemy także świadectwa pracy, a także prowadzimy ewidencję przychodów oraz dokumentację urlopową. Co więcej, reprezentujemy Klienta przed US oraz ZUS. Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z naszym biurem rachunkowym Alfa.
W korzystnej cenie otrzymacie Państwo nie tylko usługę wykonaną przez głównego księgowego z wieloletnim stażem, ale również terminowość i dyskrecję.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie dowiedzą się Państwo o pozostałych elementach naszej działalności rachunkowej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe, doradztwo podatkowe, kadry. Łucja Goc

Biuro Rachunkowe, doradztwo podatkowe, kadry. Łucja Goc, Gdańsk

Opinie (1)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe, doradztwo podatkowe, kadry. Łucja Goc

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
15.05.2013
może usługi na stosunkowo dobrym poziomie- podkreślam STOSUNKOWO, za to Pani właścicielka wykazuje zero szacunku do klientów.