Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7822570106
REGON: 30268227600000
KRS: 0000502236
Rok założenia:
2014

O firmie

Prowadzimy biuro rachunkowe Bobrowscy, którego siedziba znajduje się w Poznaniu. Na co dzień zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu księgowości i rachunkowości dla firm. Swoją działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2014 roku.

Certyfikaty i dyplomy

kontynuacja wizytówki

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, którą wykorzystujemy każdego dnia w naszej pracy. Dzięki temu wiemy, iż nasze usługi księgowe stoją na wysokim poziomie. Naszym nadrzędnym celem jest stuprocentowa satysfakcja klientów, dlatego do każdego podchodzimy zawsze w sposób indywidualny zapewniając mu najlepsze rozwiązania.

Prowadzona przez nas firma oferuje szereg kompleksowych usług. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących usługowo księgi rachunkowe. W ramach naszej działalności możemy zaproponować Państwu prowadzenie pełnej księgowości. W naszych kompetencjach leży również prowadzenie kadr i płac.

Ponadto zapewniamy:
  • konsultacje z zakresu opodatkowania firmy,
  • doradztwo w sprawach prowadzenia finansów firmy,
  • prowadzenie ksiąg przychodów,
  • prowadzenie ksiąg rozchodów.
Ponadto dla wygody naszych klientów wypełnimy i złożymy zeznania podatkowe PIT, VAT oraz CIT. Specjalnie dla Państwa wygody nasze biuro oferuje dojazd księgowych na spotkania do siedziby klienta oraz odbiór dokumentów i sporządzanie stosownych dokumentów, takich jak zakładowy plan kont czy polityka rachunkowości i instrukcja obiegu dokumentów księgowych.

Zachęcamy do skorzystania z oferty biura rachunkowego Bobrowscy z Poznania.

Marki i specjalizacje

kontynuacja wizytówki

Kontakt

Kontakt Biuro rachunkowe Bobrowscy sp. z o.o

Biuro rachunkowe Bobrowscy sp. z o.o, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro rachunkowe Bobrowscy sp. z o.o