Zajmujemy się obsługą rachunkową firm i osób prywatnych
Zajmujemy się obsługą rachunkową firm i osób prywatnych, Biuro Rachunkowe

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5481036378
REGON: 277827182
Rok założenia:
2012

O firmie

Prowadzimy biuro rachunkowe Bilans nieustannie od 1994 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług związanych z rachunkowością i księgowością. Firma znajduje się w Cieszynie, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem oraz osobą zarządzającą w przedsiębiorstwie jest Barbara Holeksa.

Oferta

Nasza bogata oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i dużych przedsiębiorstw z całego kraju. Stale śledzimy nowości prawne, by zapewnić Państwu profesjonalne usługi. Mamy świadectwo kwalifikacji Ministra Finansów, które pozwala nam na przeprowadzanie czynności księgowych, oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej firmy.

Pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniej formy opodatkowania, optymalizacji oraz redukcji kosztów. Zajmujemy się pełną obsługą księgową, w jej ramach przeprowadzamy kontrolę dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, prowadzimy szczegółową ewidencję kosztów, przychodów oraz środków trwałych, określamy wysokość miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy. Tworzymy i wysyłamy roczne deklaracje podatkowe na przykład PIT albo CIT.

Co więcej, zajmujemy się kadrami i płacami. Oferujemy rozliczanie i sporządzanie PIT-4R, PIT-11 oraz PIT-40. Przeprowadzamy także ewidencje na potrzeby podatku od usług i towarów. Nasza oferta rozliczeń rocznych obejmuje rozliczanie dochodów uzyskanych za granicą, sporządzanie deklaracji wypłat uzyskanych w Polsce z działalności oraz umów o pracę czy zlecenie.

Dla wygody naszych Klientów podjęliśmy współpracę z firmą, która zajmuje się podatkami związanymi z pracą w Belgii, Irlandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Finlandii i wielu innych krajach.

Uzupełnienie oferty stanowią dodatkowe usługi księgowe, na przykład przygotowywanie wniosku o zwrot wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym, sporządzanie sprawozdań GUS, ochrony środowiska oraz pism i wniosków do US czy ZUS. Wyprowadzamy także zaległości księgowe, podatkowe i te dotyczące dokumentacji zgłoszeniowej lub rozliczeniowej z ZUS.

Bilans to biuro rachunkowe, które charakteryzuje się sumiennością, zaangażowaniem oraz obszerną wiedzą.

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe "BILANS" Barbara Holeksa

Biuro Rachunkowe "BILANS" Barbara Holeksa, Cieszyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe "BILANS" Barbara Holeksa