Sprawdzone biuro projektowe
Sprawdzone biuro projektowe, Biuro Projektowe Cadprojekt Beata Ćwiklińska, Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9561033674
REGON: 340760578
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Biuro projektowe Cadprojekt mieści się w Toruniu. Jako profesjonaliści, świadczymy usługi projektowe dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Klientom zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji budowlanej. Właścicielką naszej firmy jest Beata Ćwiklińska.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta

Nasze biuro projektowe oferuje pełną obsługę projektową inwestycji budowlanych, aż do uzyskania pozwolenia na budowę. Zajmujemy się wszelkimi niezbędnymi formalnościami, dzięki czemu możemy Was maksymalnie odciążyć. W firmie Cadprojekt staramy się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom, maksymalnie poznając Wasze oczekiwania, pomysły oraz sugestie.

Każdy z Klientów może liczyć na nasz czas, dzięki któremu znajdujemy dla Państwa najlepsze pod względem technicznym i ekonomicznym rozwiązanie.

Nasza oferta to między innymi.:
  • projekty budowlane
  • projekty domów
  • projekt przebudowy i rozbudowy domu
  • adaptacja projektów
  • projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji
Nasze usługi projektowe wykonujemy przy użyciu nowoczesnych narzędzi i najlepszego oprogramowania, dzięki czemu ich efekty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Na życzenie Klienta przeprowadzamy także inwentaryzacje budowlane.

W biurze Cadprojekt zapewniamy również fachowe doradztwo na etapie całej inwestycji. Dostarczane przez nas projekty cieszą się niezwykłą dokładnością oraz jakością wykonania.

Każdy z Klientów może liczyć na nasz czas oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Czy warto zaprojektować wnętrze domu?
Czy warto zaprojektować wnętrze domu?
Odpowiedni wystrój wnętrza sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Skorzystaj z pomocy doświadczonych profesjonalistów. Jakie są tego plusy?

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Projektowe Cadprojekt Beata Ćwiklińska

Biuro Projektowe Cadprojekt Beata Ćwiklińska, Toruń

Opinie (6)

Opinie o firmie Biuro Projektowe Cadprojekt Beata Ćwiklińska

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Konrad
Konrad
4.0
21.09.2020
Usługi wykonane szybko, tanio i dokładnie. Polecam biuro projektowe Cadprojekt.
Oskar
Oskar
5.0
25.07.2020
Ta firma stanowi poważną konkurencję dla innych biur projektowych w regionie. Nie tylko dbają o Klienta, ale i konsultują z nim każdą możliwość. Polecam serdecznie jak zadowolony Klient.
Anna
Anna
5.0
21.05.2020
Najlepsze biuro projektowe na rynku. Potrafią wysłuchać Klienta i trafić w jego gusta. Polecam.
Janusz
Janusz
5.0
28.03.2020
Projekt budynku mieszkalnego otrzymałem niemal od ręki. Zajęli się wszelkimi niezbędnymi formalnościami, aż do uzyskania pozwolenia na budowę. Dzięki nim mieszkam teraz w eleganckim i przytulnym domu, zgodnym z moimi potrzebami. Polecam.
Roman
Roman
5.0
27.01.2020
Zaprojektowali mój dom. Natrafiłem na nich przypadkiem, poprzez polecenie znajomego. Skorzystałem z oferty i okazało się, że to niezwykle profesjonalna firma. Zaprojektowany przez nich dom cieszy nie tylko mnie, ale moją rodzinę.
Aleksander
Aleksander
5.0
23.11.2019
Skorzystałem z ich usług projektowych. Krótko po telefonie zostałem zaproszony na spotkanie, w którego trakcie zwrócili uwagę na wszelkie moje potrzeby. W trakcie wykonywania usługi byli otwarci na moje sugestie, dbali o moje zadowolenie. Polecam.