Projekty konstrukcji metalowych i oprzyrządowania spawalniczego
Projekty konstrukcji metalowych i oprzyrządowania spawalniczego, Biuro projektów konstrukcyjnych Prokotech, Legnica

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5632307586
REGON: 524061869
Rok założenia:
2023
Branża:

O firmie

Firma Prokotech Konstrukcja znajduje się w Legnicy, w województwie dolnośląskim. Firma świadczy usługi w zakresie projektowania CAD: przyrządów kontrolno-pomiarowych, uchwytów spawalniczych (jigs), stanowisk montażowych i innych konstrukcji na potrzeby przemysłu automotive. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.

Stawiamy na rozwój, bo doskonale wiemy, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracujemy. Dążymy do doskonałości i chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wybierz naszą firmę – doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona naszych klientów.

Oferta

Firma Prokotech Konstrukcja świadczy usługi w zakresie projektowania CAD dla branży automotive. W naszej działalności skupiamy się na współpracy z klientem i opierając się na doświadczeniu i wiedzy, wypracowujemy najlepsze rozwiązania.

W ramach naszej działalności wykonujemy projekty oprzyrządowania spawalniczego W przypadku przyrządów spawalniczych uwzględniamy odkształcenia spawalnicze i konstruujemy tak, aby była możliwości szybkiej i bezproblemowej korekty procesu spawalnia.
Oferujemy także projektowanie przyrządów kontrolno-pomiarowych uwzględniając zasady GD&T. Skontaktujcie się z nami i powiedzcie, co mamy dla Was zaprojektować.


Zakres działalności

Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Firmy międzynarodowe
Klienci indywidualni
Spółki
Obsługa w języku
Tłumacz języka angielskiego
Tłumacz języka niemieckiego
Zasięg działalności
Lokalny

Artykuły

Profesjonalne usługi projektowania CAD przyrządów kontrolno - pomiarowych i uchwytów spawalniczych
Profesjonalne usługi projektowania CAD przyrządów kontrolno - pomiarowych i uchwytów spawalniczych
W profesjonalnym projekcie CAD musi zostać uwzględnionych wiele wytycznych inwestora. Jak więc wykona taką koncepcję dobre biuro projektowe? Sprawdź w artykule

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro projektów konstrukcyjnych Prokotech

Biuro projektów konstrukcyjnych Prokotech, Legnica

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro projektów konstrukcyjnych Prokotech


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.